Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Vakıfbank’tan 3 Ay Ödemesiz 60 Ay Vade İle Kredi Kampanyası

Vakıfbank'ın 60 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerinin kullanımına sunduğu Tüketici Kredisi Kampanyası devam ediyor. İlk 3 ay ödemesiz %1.78 faiz oranlarından başlayan kredi detayları haberimizde yer alıyor.

0
104
Vakıfbank Kredi Kampanyaları
Vakıfbank Kredi Kampanyaları

Türkiye’nin önde gelen kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunduğu cazip kampanyalarına devam ediyor. Vakıfbank’ın tüm ihtiyaçlar için 60 aya varan vade seçenekleriyle özellikle kamu personeli, özel sektör ve emekliler için başlattığı tüketici kredisi kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve müşteriye göre en uygun vadelerin hazırlandığı tüketici kredisi planında %1.78 oranından başlayan faiz uygulanıyor. Bankanın sunduğu cazip kampanyalar hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında yer alıyor.

Acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar, Vakıfbank’ın tüketici kredisi kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor. Vakıfbank’ın 60 ay vadeye varan tüketici kredisi kampanyasından yararlanarak nakit ihtiyacını gidermek isteyenlere ayrıca 3 ay boyunca ödeme yapmama imkanı sunuluyor. Kamu ve özel bankalar arasında sürekli faiz oranlarında kademeli indirime giden Vakıfbank, bu kampanyasında da %1.78’den başlayan faiz oranlarını uyguluyor. Bununla birlikte kamu personeli, özel sektör ve emekliler için başlatılan tüketici kredisi kampanyasında müşterilerin bütçelerine göre uygun ödeme planları oluşturuluyor.

Vakıfbank Tüketici Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası, özellikle acil nakit ihtiyacı yaşayan kişiler tarafından yoğun ilgi görüyor. Halihazırda Vakıfbank müşterisi olanlar dışında ilk defa bankanın müşterisi olacaklara da sunulan cazip ihtiyaç kredisi fırsatları uygun ödeme planları ile vatandaşların ihtiyaçlarına anında çözümler yaratıyor.

Son dönemde ekonomik gelişmelerle birlikte artış gösteren faiz oranı bir çok sektörün finansal açından zarar görmesine neden oldu. Bu kapsamda gerek konut kredisi gerekse de ihtiyaç kredisi çekerek ekonomik sıkıntılarının üzerinden gelmek isteyen kişiler, yüksek faiz oranlarından şikayet ederken, yine müşterilere sunulan en uygun faiz oranları kamu bankalarından geliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ödemeler;

 • Aylık eşit taksitli
 • Artan taksitli
 • Azalan taksitli
 • İlk 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 • 3 ayda bir eşit taksitli
 • Son taksit balon ödemeli
 • Değişken taksitli

gibi birbirinden farklı seçeneklerle müşterilere en uygun şekilde planlanıyor. Bu sayede ekonomik açıdan zorluk çekmeden pek çok vatandaş finansal sorunlarını ortadan kaldırabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Vakıfbank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası detaylarında; tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vade seçenekleri, %1.78’den başlayan cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle birlikte kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için uygun tüketici kredileri sunulmaya devam ediliyor.

Bu kampanyaya başvuruda bulunarak acil nakit ihtiyacına çözüm arayan kişiler, cep telefonları aracılığıyla başvuru işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Kısa mesaj (SMS) yöntemi ile ne kadar kredi kullanabileceğinizin yanında başvuru yapmak için;

 • KREDI yazıp bir boşluk bırakın
 • T.C. kimlik numarasınız yazıp bir boşluk bırakın
 • Aylık gelirinizi yazın ve
 • 5724’e kısa mesaj gönderin.

İlk 3 ay ödemesiz avantajlı tüketici kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen ihtiyaç sahiplerinden genel olarak kefil şartı aranmasa da gerekli durumlarda kefil talebi gündeme gelebilmektedir. Bununla birlikte 60 aya varan vade seçenekleri ve %1.78 faiz oranlarının uygulandığı ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgileri size en yakın Vakıfbank şubesinden öğrenebilirsiniz. Artan taksit uygulaması, müşteri gelir ve skor bilgileri bağlamında Vakıfbank tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Bankanın gerekli hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Detaylı bilgiler için https://www.vakifbank.com.tr/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.aspx?pageID=2675 internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here