Bankacılık

Nakit ödemek yerine banka kartı kullananlar için duyuruldu: Bundan sonra 100 TL indirim yapılacak!

Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan Aktifbank N Kolay markası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. N Kolay müşterisi olanlara müjdeli haber geldi. N Kolay resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile sanal kart ve banka kartı ile alışveriş yapanlara 100 TL indirim fırsatı sunulacak. N Kolay müşterilerinin heyecanla beklediği kampanya için katılım koşulları ve detaylar açıklandı.

Aktif Bank müşterilerinin kullandığı N Kolay hizmeti ile sanal kart üzerinden alışveriş yapanlara 100 TL indirim sağlanıyor. N Kolay web sitesindeki duyuruya göre 10 Nisan 2022 tarihine kadar N Kolay sanal kart veya banka kart ile toplamda 1000 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara 100 TL indirim yapılacağı açıklandı. Müşteri bazında başlatılan N Kolay alışveriş kampanyasında bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL indirim hakkından yararlanabilecek.

N Kolay Alışveriş Kampanyası

Aktif Bank N Kolay müşterileri harcamamalarını aynı sanal veya banka kartı ile yaparak 100 TL indirim fırsatından yararlanabiliyor. N Kolay kampanyasından kazanılan tutar 15 Nisan 2022 tarihinde harcamanın yapıldığı sanal veya banka kartına yüklenecek. Bu sayede N Kolay avantajını kullanan müşteriler Aktif Bank’ın bu kampanyası sayesinde harcarken kazanmaya devam edecek. Müşterileri sevindiren bu kampanyadan yararlanmak için N Kolay sanal kart oluşturmak yeterli oluyor.

N Kolay Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

10 Nisan 2022 tarihine kadar N Kolay sanal kart ile 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 100 TL indirim fırsatı sunulacak. N Kolay sanal kart oluşturmak için N Kolay mobilde “Kartlarım” menüsünden sanal kart seçmek yeterli oluyor. Aktif Bank müşterileri bu sayede N Kolay sanal kartlarına anında para yükleyip hemen alışveriş yapmaya başlayabiliyor.

Bugün son gün: 1 kg pirinç 9 TL, 48’li çay 9 TL! Koşan sudan ucuza alacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.