Gündem

Ne A101, Ne Bim, Ne Şok; Tüm Bu İndirimler Sadece ve Sadece Hakmar Ekspress’te! “Bu Fiyatlar Kaçmaz”

İstanbulluların sevdiği marketlerden biri lan Hakmar Ekspress marketleri, uygun fiyat politikasına bir de aktüel ürünler kataloğu uygulamasını ekledi. Bu haftaki indirim kataloğunu yayınlayan Hakmar Ekspress marketleri, 14 Temmuz 2022 aktüel ürünler kataloğunu yayınladı.

Hakmar Ekspress 14 Temmuz 2022 Aktüel Ürünler Kataloğunu Yayınladı

Özellikle İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve Sakarya gibi Marmara Bölgesi illerinde vatandaşlara hizmet veren Hakmar Ekspress marketleri, indirim ürünleri kataloğu uygulamasına bir süredir dahil oluyordu. Bu haftaki indirim ürünleri kataloğunu da yayınlayan Hakmar Ekspress marketleri, özellikle Kurban Bayramı’nda ihtiyaç duyulacak olan ürünleri indirime soktu.

Hakmar Ekspress’i Kurban Bayramı İndirimleri Sardı

Kurban Bayramı nedeniyle mutfağın temel ihtiyaçlarını son iki haftadır indirime sokan Hakmar Ekspress marketleri, bu hafta da indirimler ile müşterilerini buluşturmak için hazırlıklarını tamamladı. Hakmar Ekspress marketlerinin yayınladığı 14 Temmuz 2022 aktüel ürünler kataloğuna göre, et bıçağı seti 29,95 TL’ye düşerken, 28 santimetre büyüklüğünde Mehtap tava 99,90 TL’ye; cam baskılı galon 17,50 TL’ye; cam kupa 3’lü 24,95 TL’ye; kek fanusu çeşitleri 27,50 TL’ye; 2’li tuzluk karabiberlik 9,95 TL’ye indi. Ayrıca Hakmar Ekspress marketlerinde bu hafta itibariyle katlanır taburelerin büyük boyları 59,90 TL’ye; Ceraline marka porselen kara kaseler 6,95 TL’ye; akordiyon süzgeç çeşitleri 14,95 TL’ye; meybuz kalıpları ise 14,95 TL’ye düştü.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Hakmar Ekspress’i Kurban Bayramı İndirimlerinden Tekstil Ürünleri de Nasibini Aldı

Her hafta müşterilerini buluşturduğu indirimleri ile dikkat çeken Hakmar Ekspress marketleri, bu haftaki indirimleriyle de şimdiden tüm dikkatleri üzerine topladı. Kurban Bayramı indirimleri arasına çeşitli tekstil ürünlerini de alan Hakmar Ekspress marketleri hem hazır giyimde hem de mutfak tekstili ürünlerinde indirime gitti. Hakmar Ekspress marketlerinin en çok dikkat çeken tekstil indirimleri arasında ise 69,90 TL’den satışa çıkacak olan erkek pijama takımları oldu. Kadın alt pijamaları 19,95 TL’den satışa çıkaran Hakmar Ekspress marketleri, fırın eldivenlerini ise 12,95 TL’ye indirdi. Öte yandan Hakmar Ekspress marketlerinde Gezer marka terlikler de 34,95 TL’ye düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.