Editörün SeçimiPara Piyasaları

Ne Bitcoin ne Ethereum! Analiste göre bu altcoin bu fiyatları görürse kaçmaz!

Kripto piyasalarında tüm yatırımcıların gözü Bitcoin ve Ethereum fiyatında! Ünlü trader ise dikkatleri başka bir altcoin’e çevirmiş durumda! Crypto Tony, NEAR Coin’i hedef alırken yatırımcılara alım fırsatı olarak gördüğü seviyeyi söyledi!

Kripto kışı etkisi ile eski zirveleri bir hayale dönüşen Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımcı gündemini meşgul etmeye devam ediyor! Analistler ise en çok talep gören iki amiral gemisine yönelik tahminler paylaşırken ünlü trader Crypto Tony, yatırımcıların dikkatini NEAR Coin’e çekti! Analist, gerçek bir alım fırsatının nerede beklediğini açıklayarak büyük bir kar fırsatına işaret etti.

NEAR ALIM FIRSATI HANGİ SEVİYEDE?

Geçtiğimiz hafta iyi bir ivmelenme yakalayan ve 19 Haziran’da 3 doların üzerine çıkan NEAR Coin, haberin yazıldığı şu dakikalarda 3,31 dolardan işlem görüyor. Crypto Tony, “Talep bölgesinin test edilmesinden bu yana yüzde 50 artış” olarak değerlendirdiği bu yükseliş ise yine analiste göre sadece bir başlangıç! Crypto Tony geçtiğimiz hafta NEAR fiyatının 2 dolara düşmesi halinde almak istediğini belirtmiş ve “2 dolarda bekleyen daha fazla teklifim var ama şu ana kadar bu hareketten memnunum” ifadelerini kullanmıştı. Crypto Tony, NEAR Coin’de satın alım için 2 doları bekleyeceğine yönelik analizine sadık kalmayı sürdürüyor.

KRİPTO EKOSİSTEMİNE YATIRIM YAPILIR MI?

Öte yandan devam eden kripto kışı nedeniyle yatırımcılarda karamsarlık hakim. Öyle ki bu seviyelerden alım yapmak yerine vadeli işlemlerde short işlemlerin ağır bastığını söylemek isteriz. NEAR Vakfı’nın CEO’su Marieke Flament ise kripto ekosisteminin yaşadığı şoklara yönelik önemli bir açıklamada bulundu. Paylaştığı blog yazısında Flament, “Kripto ekosistemi üç yıl öncesine göre daha sağlam. Projelere her zamankinden daha fazla sermaye akıyor, artan miktarda üst düzey yetenek var. Ayrıca, daha fazla projenin gelişmesi için daha iyi bir temel sağlayan olgunlaşmış bir altyapı var.” ifadeleri ile sektörün sağlam olduğunun altını çizdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.