Para Piyasaları

Ne Bitcoin Ne Ethereum! Bu Metaverse…

Geride bıraktığımız yılda muazzam yükselişler gerçekleştiren metaverse coin’leri için beklenen flash paylaşım geldi! OKX CEO’su Jay Hao, Twitter üzerinden takipçileri ile yaptığı paylaşımda 20 Ocak tarihine dikkat çekti! Axie Infinity (AXS) Coin’i hedef alan paylaşımda usta isim, şimdiden tüm piyasayı heyecanlandırmayı başardı.

HAO: AXS AİLESİ YARIN HEYECANLANACAK!

Usta isim paylaştığı tweet’te doğrudan AXS Coin’i hedef alarak, “AXS ailesi yarın heyecanlanacak” ifadelerini kullandı. Usta isim paylaşım sonrası herhangi bir detay vermezken uzmanlar, FOMO etkisine karşı yatırımcıları uyarmayı ihmal etmedi.

Haber

AXS COIN 36. SIRADA!

Sevimli canavarların yetiştirildiği Axie Infinity’de oyun içi varlık alımı ve görevlere yönelik olarak AXS Coin kullanılıyor. 8 Kasım 2021 tarihinde 171 doları aşan ATH fiyatı ile dikkat çeken proje, güncel olarak CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri büyüklüğünde 36. sırada yer alıyor.

Jay Hao’nun paylaşımı ile birlikte tüm gözler AXS Coin’e çevrildi. 20 Ocak yani yarına atıfta bulunan ünlü ismin ne demek istediği de henüz netleşmezken, piyasada tüm beklentiler olumlu yönde ifade ediliyor.

Haber

Son 24 saatte yüzde 0,26 artışla 71,93 dolardan işlem gören token, Temmuz – Kasım 2021 tarihleri arasında yüzde 4300’ü aşan bir yükseliş kaydetmişti. ATH seviyesinden yaklaşık yüzde 58 oranında düşük fiyattan işlem gören token’in geleceğine yönelik beklentilerde olumlu görüşler ön plana çıkmaktadır.

AXS COIN BEKLENTİLERİ 432 DOLARA ULAŞIYOR!

Price Prediction AXS Coin için paylaştığı 2022 yılı fiyat tahmininde, 119 dolardan bahsederek yükseliş öngörülerini desteklemektedir. Wallet Investor1 yıl içinde token’in fiyatının 228,53 dolara ulaşabileceğini öngörmüş ve Gov Capital, paylaştığı 1 yıllık 432 dolar hedefi ile çıtayı yükseltmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.