Gündem

Nissan’dan Görülmedik Hamle, Bu Hamle Sonrası Rakip Makip Kalmaz! Qashqai, Juke ve Micra Modellerinde Geçerli Olacak…

Sıfır araç kampanyaları artan araç fiyatlarına karşı markaların günden güne artırarak devam ettirdiği kampanyalar arasındaki yerini almaya başladı. Her ay müşterilerinin eşsiz indirim ve kredi fırsatı ile buluşturan dünyaca ünlü otomobil markalarının arasına bu ay itibariyle Nissan marka araçlar da eklendi. En gözde modellerini kampanyalı bir şekilde temmuz ayı itibariyle satışa çıkaran Nissan; Qashqai, Juke ve Micra modellerinde faizsiz kredi kampanyasının startını verdi.

Nissan’ın Gözdesi Qashqai’lerde Kampanya

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Nissan Qashqai’ler bu ay itibariyle özel fiyatlar ve kampanyalar ile otomobil tutkunlarına sunuluyor. 2022 model olan Desing Pack donanımları hariç tüm Nissan Qashqai’ler için geçerli olan bu kampanya kapsamında 150 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve sıfır faizli kredi kullanmak mümkün hale getirilmiş bulunuyor.

Kazandıran Nissan Juke Kampanyası

Sadece temmuz ayına özel olarak 2022 model Nissan Juke’ları kampanya ile buluşturmuş olan Nissan, 19 inç alaşımlı jantları, LED ön farları ve BOSE Premium ses sistemi sunan bu modeli için 80 bin TL’ye kadar yüzde 0 faiz ile kredi kullanımı sağlıyor. Juke almayı kolay hale getirmiş olan Nissan, 31 Temmuz itibariyle bu kampanyasını sonlandıracağını bildirmiş bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Nissan Micra’lar da Kampanyalı

Pratik ve akıcı sürüş deneyimi sunan Nisan Micra model araçlar markanın kampanya kapsamına aldığı araçlar arasına bulunuyor. Nissan Micra için 60 bin TL’ye kadar olan kredileri yüzde 0 faizden ve 12 ay vadeden sağlayan Nissan, aynı zamanda esnek geri ödeme planlarıyla da müşterilerini destekliyor. Kredi kullanmak istemeyen otomobil tutkunları ise Nissan Micra’nın Tekna CVT modeli indiriminden yararlanabiliyor. Ancak Nissan, her iki kampanyanın birleştirilmesine izin vermiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.