Bankacılık

O Banka Yakıt Kampanyasını Başlattı: 30 Kuruş İndirim Uygulanacak!

Türkiye İş Bankası Lukoil istasyonları üzerinden alınacak yakıtlar için indirim kampanyasını duyurdu. Doldur geç mobil ödeme kampanyası başlığı ile başlatılan uygulamadan maximum kart sahipleri yararlanabilecek.

Kampanyanın Son Günü Ne Zaman Oldu?

İş Bankası kredi kartı ve banka kartı kullanıcılarına özel tanımlanan kampanya süresi başladı. 31 Temmuz tarihinde son bulacak kampanyadan tüm İş Bankası müşterileri yararlanabilir. Lukoil benzin istasyonundan yapılacak akaryakıt alımları geçerli olacaktır. Maximum işlevli POS cihazı üzerinden yapılmayan alışverişler kampanya sürecine dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan Ne Kazanırım?

Maximum mobil doldur geç özelliği sayesinde Lukoil istasyonları üzerinden yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 30 kuruş indirim avantajı sunulacak. Benzin ve motorin litre fiyatı üzerinden rakam net olarak belirlenir. Alınan yakıt üzerine ek litre olarak ekleme yapılır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Türkiye İş Bankası ve Lukoil ortaklaşa kampanyasından maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak harcamalar kabul edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin maximum mobile Lukoil doldur geç ödeme kanalı yolu ile yapılması gerekiyor. Sunulan fırsattan yararlanmak isteyen İş Bankası maximum kart kullanıcıları doldur geç entegrasyonuna sahip olan Lukoil istasyonlarından işlemi gerçekleştirmeleri gereklidir. Yakıt üzerine eklenecek indirim tutarı 30 kuruş olarak belirlenmiştir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya kapsamında İş Bankası müşterileri maximum banka özellikli kredi kartı ve bankamatik kart sahipleri yararlanabilecek. Ticari kredi kartı sahipleri kampanyaya katılamayacak. Bunun dışında maxiPuan kullanılarak yapılan akaryakıt alımları da kampanya dışı tutuluyor. İptal/iade işlemlerinde kampanya kapsamında sunulan ek litre ilavesi geçerli olmayacaktır. Kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da iptal etme hakkını Türkiye İş Bankası ve Lukoil kendinde saklı tutar.

ÖNEMLİ HABER BAŞLIKLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.