Bankacılık

O Devlet Bankalarından Müşterilerine Kaçırılmayacak Kredi Fırsatı! ATM’den Anında Çekebileceğiniz İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Küresel alanda ekonomik piyasalarda yaşanan olumsuzluklardan en çok vatandaş etkilenmekte. Alınan maaşlar artık geçinmeye yetmezken günlük yaşam içerisinde aniden gelişen ihtiyaçları karşılamak için nakit desteği arayışına girenler ilk bankaların kapısını çalıyor. Ancak faiz oranlarının yüksek oluşu vatandaşı ödeyemeyeceği borç yükünün altına sokuyor. İşte bu noktada sahneye vatandaşın her zaman yanında olan devlet bankaları çıkıyor. Vatandaşın nakit ihtiyacını uygun faiz oranı ile finanse eden Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank müşterilerine özel anında nakit ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. İşte anında nakit ihtiyaç kredisinin detayları!

Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerinin nakit ihtiyacını karılamaya yönelik taksitli nakit ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alan Halkbank farklı vade seçenekleri ile hizmet sunmaya devam etmekte. Ayrıca banka müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarını kolaylaştırmak için bu krediye ulaşımı ATM’ler üzerinden gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Bu sayede uzun bekleyişler ile kredi onayı beklemeden kolaylıkla nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bankanın sunduğu nakit ihtiyaç kredisinin yüzde 1.80 faiz oranı bulunmakta. Yüzde 1.80 faiz oranlı ihtiyaç nakit kredisinin 12 ay vade imkânı bulunmakta. Ayrıca Halkbank 3 aylık vade imkânı ile 1.000 TL nakit avans imkânı da sunmaktadır. 1.000 TL nakit avansın aylık 347.84 TL taksit ödemesi bulunmaktadır. Halkbank’ın sunduğu nakit ihtiyaç kredisinin üst limiti 15 bin TL olarak belirlenmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat bankasının müşterilerine özel düzenlediği nakit avans kampanyası kapsamında nakit ihtiyacı olanlar günlük 10.000 TL limiti ile taksitli ihtiyaç kredisi çekebilecekler. 10.000 TL limitli nakit ihtiyaç kredisinin yüzde 1.80 faiz oranı bulunurken 12 ay vade imkânı sunulmakta. Ziraat Bankası’ndan çekilen 10.000 TL nakit ihtiyaç kredisinin aylık 954, 94 TL taksit ödemesi hesaplanmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerine özel nakit ihtiyaç kredisi imkânı sunan devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank uygun faiz oranı ve uzun vade imkânı ile nakit desteği sunmakta. Düzenlenen nakit ihtiyaç kredisi kampanyasının yüzde 1.80 faiz oranı bulunurken 12 ay vade imkânı da sunulmakta. Vakıfbank günlük çekim limitini 4. 000 TL olarak belirlemekte. Nakit ihtiyaç kredisinin üst limiti ise 10.000 TL olarak belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.