Gündem

O lüks araç modeli dünyada sadece 30 tane üretildi: Eşsiz tasarım ev konforu sundu!

Otomobil piyasalarında en çok tercih edilen SUV araç modelleri arasında yer alan ve lüks kategorisine giren Navigator One sadece 30 adet üretildi. Aracın tasarımı ve teknik özellikleri ise görenleri hayrete düşürüyor.

ÇİN PAZARINDA SES GETİRDİ!

ABD’de Ford Motor Company tarafından sadece lüks sınıf tüketici talebine göre üretilen ürünü Lincoln Navigator One, Amerika’daki ekonomik kriz sürecine rağmen Çin piyasalarında kendini kanıtlayabildi. Araç satışında Amerika’daki zor süreç satışlarda sabit kalmayı gerektirdi. Fakat Çin pazarında oldukça başarılı satışlar yapılıyor. Bu da şirkete büyük kazanç sağlıyor. Aracın dikkat çeken en önemli özelliği ise ultra lüks konforu vaat etmesi ve dünyada sadece 30 adet üretimi bulunuyor oluşudur.

ARACIN ÖZELLİKLERİ KULLANICIYA NE VADEDİYOR?

Navigator L dış tasarımındaki farklılık ve ultra lüksü ön plana çıkaran detayları araç içinde de fark ediliyordu. Özellikle ev konforunda koltuk alanları yatağa çevrilebilir özel mekanizması ile farklı ve ilginç bir deneyimde sunuyor. Tavan alanına gizlenmiş led aydınlatmalar, ultra HD geniş ekran televizyonun alt kısmında yer alan yüksek ses yalıtımı sunan soundbar alanı ile de göz dolduruyor.

ULTRA LÜKS KİŞİSELLEŞTİRME SUNUYOR!

Bu aracı farklı ve yenilikçi yapan daha çok kişiselleştirilebilir alanların fazlalığıydı. Çinlilere özgü mini bir çay servis seti ile gelen araç sadece üç buçuk litrelik turbo şarj özelliği ile çalışan bir motora da sahiptir. Motor 440 beygirlik güç üretimi kapasitesi vaat ediyor.

NAVİGATOR ONE SİPARİŞE AÇILDI!

Sektörde rakibi Cadillac ile mücadelesi süren ultra lüks SUV araç modeli Navigator One için ön siparişler geçtiğimiz hafta düzenlenen bir Showroom’da talebe açıldı. Ancak bu ultra lüks araç sadece 30 adet üretildi. SUV araç modelleri arasında dikkati çeken özellikler geniş hacimli oluşu ve yerden oldukça yüksek yapıdaki üretimleri bu modelde de dikkat çekiyor. Dünyanın en lüks SUV araçları ile rekabet edebilecek derecede konfor vadediyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.