Bankacılık

Öğrenciler laptop ve tableti ucuza alacak: E-ticaret alışverişine 200 TL hediye edilecek

Garanti BBVA Bonus Kart kullanıcıları için e-ticaret alışverişine toplamda 200 TL bonus hediye ediyor. Kampanyaya katılabilmek için uygulama üzerinden ya da cep telefonunun mesaj gönderme alanı kullanılarak katılım sağlanabilir.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Garanti BBVA ile ticaret alışverişlerinde kazanabilmek için belirli markalardan alışveriş yapmak gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlanabilecek olan sektörler arasında hepsiburada.com, trendyol.com ve n11.com yer alıyor. Sayılı sitelerin uygulamaları üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri harcamaya 40 TL toplamda 160 TL kazanılıyor. Garantipay ile yapılacak ödemelere eklenen tutar ile beraber toplamda 200 TL Bonus kazanımı elde edilebiliyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Garanti BBVA tarafından sunulan kampanya Eylül ayının sonuna kadar geçerli oluyor. Belirli sektörlerde yapılacak olan alışveriş tutarını karşılayanlar sunulan Bonus’tan yararlanabilecek. Kampanya dahilinde her müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenler Bonusflaş uygulaması içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir. Bunun dışında cep telefonu üzerinden kayıt oluşturabilmek için mesaj kısmına ONLİNE yazıp 3340’a sms olarak göndermek yeterli oluyor.

KAZANILAN BONUSLAR HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Garanti BBVA tarafından sunulan e-ticaret alışverişine bonus kampanyası sadece internet alışverişlerinde geçerlidir. Otomatik fatura ödeme talimatları, bonus kullanımları kampanya dahilinde geçerli değildir. Sanal kart ve ek kart ile yapılan işlemler sürece dahildir. Kullanılan bonuslar 3 Ekim tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmayan bonuslar 4 Kasım tarihinde hesap tam geri alınır. Kampanya iptal, iade işlemleri dikkate alınarak süreç tamamlanır.

GARANTİPAY İLE UYGULAMA İÇİ ÖDEME NASIL YAPILIR?

E-ticaret alışverişine için sunulan ve ek kazanç sağlatan Garantipay ile yapılacak ödemeler için şu adımlar takip edilmelidir:

  • Firmanın mobil uygulamasına giriş yapılır.
  • Ürün seçimi gerçekleştirilerek alışveriş sepeti oluşturulur.
  • Ödeme adımına gelinir.
  • Burada “Garantipay” tercih edilir.
  • Telefona gelen Bonusflaş ödeme sayfası yönlendirme adımı takip edilir.
  • Ödeme yapılacak kart ve taksit sayısı seçilir.
  • Garanti BBVA dijital parola ile işlem onaylanır.
  • Onay işleminin ardından firmanın mobil uygulamasına geçiş yapılır ve işlem sonucu burada görülebilir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.