Bankacılık

Milyonlarca veliye büyük müjde: Okul alışverişlerini şimdi yap, Kasım’da öde dönemi başladı! Anne, babaların cebi rahatlayacak!

Eğitim harcamalarının her geçen gün artmasına karşın müthiş fırsat açıklandı. Harcamanı şimdi yap, Kasım'da öde kampanyası resmen duyuruldu.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasını “3 ay Ertelemeli kredi” kampanyası ile duyurdu. Akbank Mobil üzerinden yapılacak başvurularla acil nakit ihtiyacı anında karşılanıyor.  Akbank şubeye gitmeden internet üzerinden imzasız ve belgesiz Direkt Kredi fırsatından tüm banka müşterileri yararlanabiliyor. İhtiyaç kredisini şimdi alan 3 ay sonra ödemeye başlıyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Henüz banka müşteri hesabı oluşturmayanlar için kredimakbankta.com sayfası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Akbank özel faiz oranları ve müşteriye özel vade süresi ile 3 ay Ertelemeli kredi kampanyasını başlattı. Akbank internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulaması aracılığı ile 3 ay Ertelemeli kredi başvurusunda bulunabilir.

KREDİ VADE SÜRELERİ VE LİMİTLERİ

İhtiyaç kredisi başvurularında talep edilecek kredi tutarına göre vade aralığı belirleniyor. 50.000 TL ve altında kredi talepleri için 36 ay, 50.000 TL ve üzerinde kredi talepleri için 24 ay, 100.000 TL ve üzeri kredi talepleri için ise 12 ay vade fırsatından yararlanılıyor. Yapılacak olan ilk ödeme en fazla 90 gün ertelenebilir. Erteleme faizi ile beraber ilk ödeme sırasında tahsilat sağlanıyor. Taksit ödemelerine ise bir sonraki ay başlanıyor.

KREDİ BAŞVURUSU NE ZAMAN SONUÇLANIR?

3 ay Ertelemeli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler kredimakbankta.com sayfasına girerek TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile başvuruda bulunabilir. Başvuruya dair sonuçlar sms ile bilgilendirilecektir. Banka müşterisi olmayanlar şubeye giderek adımları tamamlayabilir. Bunun için şubeden istenecek olan belirli belgeler bulunmaktadır.

İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

Akbank şubelerine gidildiğinde talep edilecek belgeler arasında şunlar yer alır:

  • Kişiye ait kimlik aslı ve fotokopisi (sürücü belgesi de olabilir)
  • Gerekli görüldüğünde kişiye ait adres teyit belgesi
  • Gelir belgesi, maaş bordrosu (Akbank müşterisi olmayanlar için geçerlidir)
  • Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü belgesi (Banka müşterisi olanlardan alınmayacaktır)

Konu üzerine detaylı bilgi sahibi olabilmek, imza atmadan Direkt Kredi kullanımı fırsatından belgesiz ve kefilsiz yararlanabilmek için 444-25-25 müşteri iletişim kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.