Bankacılık

Öğrenciye o bankadan müjde geldi: Okula dönüşe özel 210 TL hediyesi edilecek

TEB “Okula Dönüş Kampanyası” kapsamında 210 TL bonus hediye ediyor. TEB Kredi Kartı ile yapılacak olan alışveriş tutarını karşılayan tüm kullanıcılara toplamda 210 TL Bonus kazanma fırsatını duyurdu.

OKULA DÖNÜŞ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Okulların açılması ile beraber banka kampanyaları durdurak bilmiyor. Öğrencilere özel sunulan teklifler ile yapılacak olan harcamalar toplamda 210 TL bonus kazandırıyor. Kampanyaya uygulama üzerinden ya da cep telefonu aracılığı ile katılım sağlanabilir. Belirli şartları karşılayanlar kampanya süresi boyunca kazandıkları bonus kullanımlarını hesabında bulabilecek.

OKULA DÖNÜŞ KAMPANYASI SON BAŞVURU TARİHİ

TEB okul başlangıcında oluşabilecek giyim, kırtasiye, kozmetik, aksesuar ve market alışverişine özel teklifini sundu. TEB Kredi Kartı kullanıcılarının 18 Eylül tarihine kadar belirli kategorilerde yapacakları tek seferlik 250 TL ve üzeri alışverişin ilk harcamasına 15 TL toplamda 210 TL bonus kazandırıyor.

OKULA DÖNÜŞ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

TEB Kredi Kartı kullanıcılarına özel sunulan kampanya uygulama üzerinden yapılacak başvuru ile kabul ediliyor. İsteyen cep telefonu üzerinden sms ile katılım sağlayabilir. Harcama yapmadan hemen önce CEPTETEB Mobil uygulaması cep telefonuna indirilmeli kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır. Bunun dışında sms ile katılmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına DERS yazıp 4616’ya kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

KAZANILAN 210 TL BONUS HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanya süreci sonunda kazanılan tüm bonuslar 23 Eylül tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmayan bonuslar 8 Ekim tarihinde geri alınır. Kampanyadan sadece giyim, market, kırtasiye, kozmetik ve aksesuar sektöründe yapılacak alışverişler dahildir. Saat harcamaları geçerli değildir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asılı karta yansıtılır. Aynı gün içinde yapılacak birden çok işlemin ilki kampanya dahil kabul edilir. Kampanya kapsamında iptal/iade işlemlerine göre bonus kullanımı sunulur. Ticari Kredi Kartı ile yapılacak alışverişler geçerli değildir. TEB kredi kartı kullanıcılarına özel sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.