Bankacılık

Okul alışverişi ve kırtasiye harcaması harcadıkça TL kazandıracak: Kartla alışveriş yapana 210 TL ödeme yapılıyor

TEB Kredi Kartı ile yapılacak alışverişlerde okul harcamalarına özel toplamda 210 TL Bonus kazandırıyor. 19 Ağustos ve 18 Eylül tarihleri arasında belirli sektörlerde tek seferde yapılacak alışverişler kampanya dönemi boyunca geçerliliğini koruyor. Okul malzemeleri, kırtasiye alışverişleri, öğrencilerin ihtiyacı olacak her türlü harcama TEB Kredi Kartı ile gerçekleştirildiğinde ek kazanç sağlama fırsatı sunuyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Belirli tarihler arasında TEB Kredi Kartı ile giyim, market, kırtasiye, kozmetik ve aksesuar sektörlerine de yapılacak harcamalarda geçerli olacaktır. Tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 2.harcama 15 TL toplamda 210 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

TEB Kredi Kartı ile yapılacak alışverişlerde kazandıran bonus kampanyasına mobil uygulama üzerinden katılım sağlanabilir. CEPTETEB Mobil uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.

Cep telefonu üzerinden de kampanyaya katılım sağlanabilir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına DERS yazarak 4616’ya kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

KAMPANYA DÖNEMİ BOYUNCA NE KADAR KAZANILIR?

Kampanya belirli sektörlerde geçerliliğini koruyor. Saat harcamaları için geçerli değildir. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir. En fazla 210 TL bonus kazanılır. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl karta yansıtılır. Aynı gün içinde yapılacak olan işlemlerden yalnızca ilki kampanya dahilinde kabul edilir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin TEB Kredi Kartı ile alışveriş harcamasını gerçekleştirmesi gerekiyor. Banka Kartı, Ticari Kredi Kartı ile yapılacak harcamalar kabul edilmeyecektir. Kampanya dahilinde iade ya da iptal işlemi gerçekleşirse bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyadan yalnızca bankada kayıtlı olan cep telefonu numarası ile yapılacak harcamalar geçerli oluyor. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra harcamanın yapılması gerekiyor. Mail Order işlemleri kampanya dahil değildir. Kampanya sadece yurt içi harcamalarda geçerlidir. Gerekli görüldüğünde TEB kampanyaYI değiştirme, durma ya da kampanyayı iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.