Bankacılık

Okul ihtiyacına 10 bin TL dijital destek geldi: Şimdi başvuran yıl sonunda ödüyor

TEB Okula Dönüş Kredisi kapsamında acil ihtiyacı karşılayabilecek uygun faiz avantajları ile nakit kullanım fırsatı sunuyor. Üstelik 3 ay erteleme fırsatı ve 36 aya varan taksitlerle alınan tutar geri ödenebiliyor.

TEB OKULA DÖNÜŞ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

TEB Okula Dönüş Kredisi kampanyasını duyurdu. Banka ile ilk kez hesap oluşturarak görüşme başlatanlar %1.95 faiz oranı üzerinden sunulan fırsattan yararlanabilecek. Maximum kredi tutarı 100.000 TL olup kredi tutarına göre vade süresi değişebiliyor. 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilecek olan ihtiyaç kredisi Eylül ayında alınıp yıl sonunda ödenmeye başlanabiliyor.

TEB OKULA DÖNÜŞ KREDİSİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

TEB Okula Dönüş Kampanyası ve Hoş Geldin Kampanyası kapsamında iki farklı seçeneği kullanıcılarına sundu. 10.000 TL kredi talebi 12 ay vade ile değerlendirilerek uygun taksitlerle kişiye sunulabiliyor. Yalnızca TEB banka müşterilerine özel olarak sunuluyor. Okul ihtiyaçlarını ertelemeyin. TEB aylık taksitlerle kredi tutarını online ortamda 3 ay erteleniyor. Tüm okul ihtiyaçları düşük faiz oranları ile kısa sürede online başvuru sonucu onaylanan kredi ile destekleniyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemler tamamlanabiliyor.

TEB OKULA DÖNÜŞ KREDİSİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

TEB Kredi Başvurusu dijital kanal yolu ile alınıyor. Talep edildiğinde CEPTETEB internet şubesi, mobil bankacılık uygulaması ya da çağrı merkezleri aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu tamamlanabilir. Okula Dönüş Kredisi Kampanyası %1.95 faiz oranı ile 36 ayda geri ödenebiliyor. 50.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi talepleri 24 ay, 100.000 TL ve üzeri kredi taleplerinde ise 12 ay vade uygulanabiliyor. Ertelemeli dönem hesaba katıldıktan sonra en fazla 36 aya kadar vade fırsatı sunuluyor.

TEB “OKULA DÖNÜŞ” KREDİ LİMİTİ

İhtiyaç kredisi kullanımında kişinin kredi notu üzerinden faiz ya da vade oranları değişebiliyor. TEB kredinin kullanımına onay vermek ya da detayları belirlemek üzere son kararı verme hakkını kendinde saklı tutar. Banka istediğinde kişiden ek olarak belge ya da kefil talep edebiliyor.

  • Kredi tutarı:10.000 TL
  • Kredi vade süresi:12 ay
  • Kredi faiz oranı: %1.95
  • Kredi aylık taksit tutarı: 971,19
  • Kredi tahsis ücreti: 55,50 TL
  • Sigorta ücreti: 362,13 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.