Bankacılık

Online Banka Müşterisi Olana Faizsiz 5 Bin TL Ödeme Yapılacak: Başvuru İçin Son Gün Yaklaşıyor

Garanti BBVA yeni gelen müşterilere özel faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasını duyurdu. Mobil bankacılık uygulaması üzerinden müşteri olma adımını tamamlayanlar 5000 TL’ye kadar nakit ödemeden yararlanabiliyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Garanti BBVA kampanyası kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için; Garanti BBVA müşterisi olup ardından kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. Bankadan gelen onay ile Taksitli Nakit Avans başvurusunda bulunulabilir. Garanti BBVA Mobil ile 31 Temmuz’a kadar devam edecek olan faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından yalnızca mobil başvuru yapan kullanıcılar yararlanabiliyor.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşteri olma süreci tamamlandıktan sonra 14 gün içerisinde internet bankacılığı, Garanti BBVA Mobil uygulaması ya da BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmak gerekiyor. Kredi kartı başvurusu banka müşteri onayı alındıktan sonraki gün yapılabilir. Kartın kullanılmaya başlanmasından sonra ancak Taksitli Nakit Avans talep edilebiliyor. Kredi kartı şifre belirleme işlemleri tamamlandığında kullanıcı istediği Taksitli Nakit Avans tutarını uygulama içerisinden isteyebilir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Limiti ve Geri Ödemesi

31 Temmuz tarihine kadar banka müşterisi olan tüm Garanti BBVA müşterileri 31 Ağustos tarihine kadar Taksitli Nakit Avans talebinde bulunabilir. Kampanya kapsamında sunulan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yalnızca bir kere yararlanılabilir. 5 bin TL tutarında Taksitli Nakit Avans 6 farklı vade ile aylık taksitlerle geri ödenebilir. 5 bin TL tutarından daha fazla talep edilecek limit için bankanın belirlediği faiz oranı üzerinden başvuru yapılabilir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Başvurusu

Banka müşterisi olduktan ve kredi kartı onayı aldıktan sonra taksitli Taksitli Nakit Avans başvurusu şu şekilde yapılabilir:

  • Garanti BBVA Mobil uygulaması cep telefonuna indirilir.
  • Kullanıcı girişi yapılır.
  • “Hesap ve Kart” bilgisine tıklanır.
  • “Kartlar” alanına geçilir. Var olan kredi kartı seçilir.
  • “Nakit ve Ödeme Çözümleri” kategorisine tıklanır.
  • “Nakit Avans” seçeneği işaretlenir. “Taksitli Nakit Avans” adımına geçilir.
  • Burada talep edilecek tutar ve taksit bilgileri girilir ve “nay” tuşuna basılır.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.