Gündem

Opel 2022 kampanyaları başladı! Sıfır araç fırsatlarını duyan bayiye koştu! Opeller hızla tükeniyor…

Opel'den kaçırılmayacak fırsatlar binek tipi araçlarda ve ticari araç kullanımlarında gün yüzüne çıkıyor. Çeşitli avantajlara sahip ödeme koşulları ile markanın gelişmiş tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Opel yeni yılda sunduğu ek avantajlarla farklı ödeme seçenekleri sunarak yeni tarz 2021 ve 2022 model araçlarıyla bütün alıcıları Opel showroomlarında bekliyor.

Krediye Uygun Faizlerle Opel Araç Sahibi Olun!

Opel araç satışı kapsamında sunulan 60.000 TL kredi ile sıfır kilometre bir araba sahibi olabilirsiniz. Opel'in sıradışı tasarımını ortaya koyan Crossland araç modeli 12 ay vade ile satın alınabilir.

Ticari araç alımlarında Kobi'lere özel sunulan uygun faiz oranları ile Opel markalı lüks arabalara sahip olabilirsiniz. Binek tipi araçlarda sunulan özel 75 bin TL kredi fırsatı ile Combo Life modeli ve benzeri pek çok ticari araç sahibi olabilirsiniz.

Opel Yenilikçi Sistemlerle Donatılmış Araç Modelleri

Şık tasarımlar ve görüntüdeki estetik yenilik 2022 yılında Opel markalı yeni tasarımlarla gün yüzüne çıkıyor. Daha çok güvenilirliği ve sağlamlığı ile dikkat çeken Combo Cargo modeli için uygun faiz oranları ile sunulan kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Çağdaş ve yenilikçi tasarımlara sahip olan her bir araç tasarımsal olarak kapsamlı bir yük taşıma hacmine sahiptir. Teknolojinin tüm yenilikçi hamlelerinin Opel marka araçlarla buluştuğu Vivaro Cargo araç modelini 375.000 TL’den başlayan uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. Konforda ve yenilikte Alman tasarımının özgün çizgilerini ortaya koyan Zafira Life araç modeli ise 563 bin TL'den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sizleri en yakın şubelerde bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.