Gündem

Opel Astra Türkiye satışı başladı: Görenler gözlerini alamadı satış fiyatı ise cep yaktı!

Türkiye tarihinde de ilk kez bir otomobil markası için tanıtım amaçlı olarak Maraş’ta lansman düzenlendi. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar basın mensupları ile beraber lansmana katıldı.

YENİ OPEL ASTRA TEST SÜRÜŞÜNÜ TAMAMLADI!

Opel sınıfının gözde modeli Astra Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Opel Astra Türkiye satış lansmanını KKTC’de gerçekleştirdi. Basın mensupları lansman için Gazimağusa bölgesinde yer alan ve kademeli olarak açılma sürecinin gerçekleştiği Maraş bölgesinde yer aldı. 8 Ekim 2020 yılında çalışmaları başlamış olan bu bölgede ilk kez Opel Astra’nın test sürüşü gerçekleştirildi.

MODERN DOKUSU DİKKAT ÇEKİYOR!

Görüntüsü oldukça şık iç tasarımı profesyonelce modern çizgilere sahip Alman tasarımı yeni nesil Astra kendi sınıfının iç özelliklerini kat kat aşıyor. Yeni Opel Astra 4 farklı donanım ile sevenleri ile buluşuyor. 1.2 litre turbo benzin 1.5 litre dizel motor seçeneği ile tercih edilebilecek. Bu modelin satış fiyatı da duyanları hayrete düşürüyor.

OPEL ASTRA TÜRKİYE SATIŞ RAKAMI NE KADAR?

Lansmanı düzenlenen ve Türkiye’de satışa başlayacak yeni nesil Opel Astra satış fiyatı 668.900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısı ile buluşacak. Keskin hatları dışarıdan bakıldığında dikkat çekiyor. Motor hacmindeki verimlilik bir üst sınıfa geçişindeki yeniliği fark ettiriyor. Türkiye satışında 4 farklı donanımsal paketi ile sürüşe sunulacak. Bunlar arasında: “Edition, Elegance, GS ve GS Line” seçenekleri yer alacak.

“YENİ OPEL ASTRA CESUR VE YALIN”

Konu üzerine Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin açıklamada bulundu. Konuşmasında: “Öncelikle Opel’in yeni tasarımı Astra ile bizleri karşılıyor. Hem dış hem iç tasarımı ile cesur ve yalın bir seçenek sunuyor. Zengin sürüş deneyimi ve donanımsal kapasitesi ile Türkiye’de Astra’nın en çok tercih edilecek modelleri arasında yerini alacak” dedi.

YENİ OPEL ASTRA VE KUSURSUZ TASARIMINDAN DETAYLAR…

Yeni tasarımda dış cephede yer alan ön uzun araç alanı modelin daha geniş gözükmesini desteklerken; pixel’i arttırılmış ultra ince ve led şeritli far alanı, 360 derece çevre görüş kamerası ile teknolojide sınırları zorluyor. Dinamik görüntüsü şimşek logosu, dikey hizalanmış fren lambası, arka stop lambaları ile göz dolduruyor. Enerji tasarrufu sağlaması için led teknolojisinden yararlanmış. Bagaj kapağında şimşek logosu yer alıyor. Bu da bagajı açma görevi görüyor. En önemli noktası ise geniş dijital kokpit alanı. Donanımsal olarak seviye yükseltilmiş. Sürücünün kullanımdaki kalitesi ve rahatlığı arttırılmıştır. Ön cam alanındaki yansımayı engelleyecek özel bir katman siperliğe gerek duymadan kullanabilmeyi destekliyor. İç ambiyans alanı daha da genişletilmiş ve zarif tasarımlarla dokunuşlar sağlanmıştır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.