Bankacılık

Opet WorldCard ile alışveriş yap Opet puan kazan kampanyası: 150 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında toplamda 25 TL kazan

Yapı Kredi World Kart sahiplerine onlarca world puan kazandırıyor. Opet istasyonlarında gelerek yapılacak akaryakıt ya da Otogaz alımları yakıt puana dönüşüyor. Opet Worldcard’a özel kampanyasına katılım için belirli şartları yerine getirmek gerekiyor.

Worldcard sahipleri Opet istasyonlarından aylık yapacakları tek seferlik akaryakıt alışverişlerde World puan kazanıyor. Her 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da Otogaz alımına anında 5 TL hediye ediliyor. Toplamda 25 TL Opet istasyonu harcamalarında kullanılabilir Opet puan hesaba tanımlanıyor.

Yapı Kredi Opet Puan Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Opet puan kazandıran kampanya ile sunulan fırsattan yararlanabilmek için başvuruda bulunmak gerekiyor. Başvuru işlemleri için cep telefonunun mesaj kısmına OPET yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası ve doğum tarihi yazılmalıdır. 4421’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Başvuru işlemleri yapıkredi.com.tr internet sitesi üzerinden ya da Yapı Kredi başvuru merkezlerinden yapılabilir.

Yapı Kredi Opet Puan Nasıl Kazanılır?

Yapı Kredi bankasının ayrıcalıklı dünyası worldcard ile daha da genişliyor. Anlaşmalı bulunan Opet istasyonları üzerinden yapılacak akaryakıt harcamaları için toplamda 25 TL Opet puan kazanılabilir. Bunun için yapılması gereken kampanyaya katılım mesajı göndermektir. Aylık yapılacak harcama tutarı üzerinden değerlendirme yapılır.

Opet Worldcard sahiplerine Opet puan kazanabilmeleri için Opet istasyonlarında yaptıkları alışveriş sonrasında istasyonundan çıkmadan otomasyon üzerinden alım bilgisi ile eşleştirme yapılır. Ardından Opet world kart ile ödeme sağlanır. Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ya da istasyon dışında yapılan ödemeler nedeniyle Opet puan kazanmak mümkün olmayacaktır.

Yapı Kredi Opet Puan Kazan Kampanyası Detayları Belli Oldu

Yapı Kredi worldcard ve Opet istasyonları ile yapılan ortaklaşa işbirliği doğrultusunda 150 TL ve üzeri akaryakıt alımları değerleniyor. Akaryakıt ve Otogaz harcamaları başına 5 TL toplamda 25 TL opet puan kazanılabilecek.

Harcama yapıldıktan sonra anında hesaba opet puan tanımlanacak. Yapı Kredi World Kart Opet puan kampanyasına detayları belli oldu.

  • Akaryakıt ve Otogaz alımında eğer indirim kampanyası bulunuyorsa iki kampanya aynı anda kullanılamaz.
  • Aynı gün içerisinde tek bir işyerinden yalnızca tek bir kampanya kullanılabilir.
  • Opet iş yerlerinden Opet World Kart kullanılarak yapılan harcamalarda Opet sadakat kartı ya da parolu kartlara sunulan parapuan kazanılamaz.
  • Yapı Kredi kartı üzerinden Opet World karta çevirme işlemi yapıldığında eski karttaki worldpuanlar Opet Worldcard’a aktarılır ve aktarılan puanlar tüm üye işyerlerinde kullanılmaya devam edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.