Para Piyasaları

Popüler Analistten Çarpıcı XRP Tahmini: Bitcoin Yükselişi Geçilecek!

Kripto para piyasasında yerli yatırımcıların da portföylerinde yer verdikleri XRP hakkında çarpıcı bir fiyat tahmini geldi. Credible Crypto olarak bilinen takma adlı stratejist, XRP’nin piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’den daha güçlü bir yükselişe hazırlandığını söyledi. Bu açıklamalar özellikle altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip edildi.

XRP Fiyatında Yükseliş Sinyalleri

Bitcoin, Ethereum ve XRP grafiklerini karşılaştıran popüler analist, XRP’de yönün yukarı olduğunu söyledi: “BTC kısa süre önce düşük seviyelerimizi 42.000 dolar ile süpürürken ve Ethereum kendi seviyesinin daha da altına düşerken, XRP bu düzeltmeyi inanılmaz derecede iyi tuttu ve kendi fitil dip seviyelerine yaklaşmadı. En az dirençli yol yukarı görünüyor. Yakında tüm gözler XRP’de olabilir.”

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında deneyimli analist XRP boğa piyasasına dikkat çekmişti. XRP fiyatının 20 ila 30 dolar arasında bir yerde boğa piyasasını bitireceğini söyleyen analistin açıklamaları XRP yatırımcılarını heyecanlandırmaya yetti. Ünlü analist ayrıca XRP ayılarının gücünü kaybetmeye başladığını vurguladı.

XRP Boğa Piyasasında Coşacak

XRP fiyatına etki edebilecek tüm bu kriterleri göze alan analist, mevcut fiyatların parabolik bir yükseliş trendine girdiğini belirtti: “Benim beklentim yukarı çıkmamız. En az direnç yolu, satıcıların bitkin göründüğünü ve piyasanın XRP’nin burada satmaktan daha iyi olduğunu düşündüğünü, dolayısıyla fiyatın yükselmesi gerektiğini söylemenin bir yoludur.”

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, XRP ayılarının güç kaybetmesinin yükseliş trendi için fırlatma rampası görevi üstlenebileceğini söyledi. Deneyimli analistin XRP kripto para birimi hakkındaki bu yorumları, yerli yatırımcıları da heyecanlandırmaya yetti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.