Bankacılık

QNB Finansbank kartı olanlar dikkat: Ay sonuna kadar başvuru yapana 120 TL tutarında hediye para tanımlanacak!

QNB Finansbank mevcut müşterilerinin bütçelerini hafifletmek ve onları fatura takibinden kurtarmak amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

QNB FİNANSBANK OTOMATİK FATURA TALİMATI KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan QNB Finansbank, mevcut müşterilerini yakından ilgilendiren yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında verilen her otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL ödeme yapacağını bildiren banka, kampanya sonunda 120 TL’ye kadar hediye para kazanımının mümkün olduğunu ifade etti.

QNB FİNANSBANK OTOMATİK FATURA TALİMATI KAMPANYASI AYRINTILARI

QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan 120 TL üst limitli otomatik fatura talimatı kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Tüketiciler bankanın söz konusu kampanyasının detaylarına ulaşmaya çalışırlarken beklenen açıklama QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

QNB Finansbank eylül ayı boyunca başvurulara açık olacak olan yeni otomatik fatura talimatı kampanyasının detaylarını şu şekilde sıraladı:

  • Vadesiz hesap, QNB Finansbank ve CardFinans aracılığı ile verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • Kampanya kapsamında verilen fatura ödeme talimatlarının iptal edilmesi durumunda hediye para tanımlanmaz.
  • Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında 28 Şubat 2023 tarihine kadar en az bir kez çekim yapılmış olması gerekir. Ayrıca verilen talimatların 31 Mart 2023 tarihine kadar kapatılmaması gerekir. Talimatın iptal edilmiş olması durumunda verilen hediye paralar hesaplardan geri çekilir. Paraların kullanılmış olması durumunda ise geri alınacak tutar kadarı ekstreye borç olarak yansıtılır.
  • Hesaptan verilen otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında 31 Ekim 2022 tarihine kadar çekimin yapılmış olması gerekir. Kampanyadan kazılan hediye paralar 1- 8 Kasım tarihleri arasında CardFinans Nakit karta, kredi kartından verilen talimatlar için ise CardFinans veya QNB First karta yüklenir.
  • Hesaba aktarılan hediye paraların kullanım süresi 25 gündür. 25 gün içerisinde kullanılmamış olan hediye paralar, süre sonunda hesaplardan geri çekilecektir.
  • Kampanya isme tanımlıdır. Bu sebep ile bir müşteri birden fazla karta sahip olsa dahi kampanya kapsamında en fazla 120 TL tutarında hediye para kazanabilir.
  • Hediye para kazanımlı otomatik fatura talimatı kampanyası bankanın başka kampanyaları ile birleştirilemez.

QNB FİNANSBANK OTOMATİK FATURA TALİMATI KAMPANYASI BAŞVURUSU

QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan toplamda 120 TL hediye para kazanımlı otomatik fatura talimatı kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Müşteriler, söz konusu kampanyadan nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren QNB Finansbank, yeni kampanyasına ilişkin başvuru detaylarını kamuoyu ile paylaştı.

QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu yeni kampanyasına banka şubelerinden, çağrı merkezi kanalından, QNB Mobil uygulamasından ve internet bankacılığından katılım sağlanabileceğini belirtti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.