Gündem

Renault dev sonbahar kampanyasını duyurdu! SUV ailesinde 690 bin 400 liradan başlayan fiyatlar sunuluyor!

Otomobil piyasalarında fahiş fiyat artışları yaşandı. Söz konusu artışlar, 2020 yılında dünya genelinde görülen Covid-19 salgını ile birlikte yaşanan ekonomik darboğazın etkisiyle ortaya çıktı. Tedarik zincirinde yaşanan aksamalar ile ortaya çıkan çip krizi, otomobilde üretim maliyetlerini ciddi oranlarda artırdı ve bu da fiyatlara yansıdı. Dünya genelinde otomobil fiyatları artarken, Türkiye’de döviz kuru ve ÖTV etkisiyle sıfır otomobil fiyatları öngörülemez şekilde yükseldi ve fahiş noktalara ulaştı.

Birçok vatandaş, sıfır model otomobil almak için alternatif arayışlarına ve markaların kampanyalarına başvurmaya başladı. Bu noktada Renault, duyurduğu SUV kampanyası ile tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Daha önce de birçok kampanya ve avantajlı fırsatlarını müşterilerine sunan Renault’ta, SUV ailesi 696 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Söz konusu kampanyada neler yer alıyor? İşte detaylar…

RENAULT’TA SUV MODELLER 690 BİN 400 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA…

Renault, artan sıfır otomobil fiyatlarına rağmen avantajlı fiyat kampanyasını başlattı. Yaz döneminin sona ermesiyle birlikte sonbahar kampanyaları peş peşe gelirken, Renault da bu kampanyalara bir yenisini ekledi. Bu kapsamda Renault SUV ailesi, 696 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Kampanya dahilinde sunulan ilgili fiyat, Renault SUV (Captur, Kadjar ve Koleos) ailesinin en küçük üyesi olan, sınırlı sayıdaki 2022 model yılı Captur Touch 1.3 TCe EDC 140 beygir otomobilin perakende alımları için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı olarak sunuluyor. Ayrıca kampanya dahilinde, belirtilen 696 bin 400 TL’lik başlangıç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil edilmiyor.

Yükselen sıfır otomobil fiyatları karşısında uygun kampanyalar ile araç sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Renault kampanyasında, SUV ailesi modeller 696 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Söz konusu başlangıç fiyatı, Renault 2022 model yılı Captur Touch 1.3 TCe EDC 140 bg otomobilin perakende alımlarını kapsıyor.

RENAULT SUV AİLESİ

Renault SUV ailesinin en küçük üyesi olan Captur’un karma karbondioksit salımı 121 – 123 gram/km olup, yakıt tüketimi ise 4,6 – 6,6 litre/100 km aralığındadır. Öte yandan Renault SUV ailesinin en ihtişamlı üyelerinden biri olan Kadjar’ın karma karbondioksit salımı ise 122 – 126 gram/km iken yakıt tüketimi de 5,4 – 5,5 litre/100 km aralığındadır. Bir diğer yandan Renault SUV ailesinin en gösterişlisi olan Koleos’un karma karbondioksit salımı ise 134 gram/km iken yakıt tüketimi de 5,9 litre/100 km’dir.

KAMPANYA TARİHLERİ

Renault tarafından sunulan SUV kampanyasında, resmi internet sayfasında sunulan temsili modeller üzerinde gösterilen aksesuarlar değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca Renault SUV ailesinde 696 bin 400 TL’den başlayan avantajlı fiyat kampanyası, stoklarla sınırlı ve kampanya 30 Eylül 2022 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarında devam ediyor. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kampanya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutuyor.

Renault, söz konusu kampanyada sunduğu araçlar da dahil olmak üzere, müşterilerine ve araç almayı düşünenlere gerçek sürüş koşullarında sürüş deneyimi, test sürüşü ile fikir edinimi fırsatları da sunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.