Künye

Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Semantik Ajans

info@gazetebanka.com

Haber Müdürü / News Director

Enis MUTLU

enis@gazetebanka.com

Gece Haber Müdürü / Night News Director

Tonyukuk Hoca

tonyukuk@gazetebanka.com

Haber Editörleri/ News Editors

Tolgahan SARIKAŞ

tolgahan@gazetebanka.com

Burak TUTAR

burak@gazetebanka.com

Emre Burak ERDEM

emreburak@gazetebanka.com

Gece Editörleri/ Night Editors

Fırat BİRCAN

fırat@gazetebanka.com

Emre Hoca

emre@gazetebanka.com

DESTEK

info@gazetebanka.com

ADRES

Hoşnudiye, 746. Sokak 13/84, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

YAZILIM TASARIM

Haber Sistemi Kulga - Medya İnternet

sanalbasin.com üyesidir

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YAYIN İLKELERİ

Gazete Banka Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://gazetebanka.com/ sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://gazetebanka.com/ adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Çağrı ÜNSAL tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://gazetebanka.com/ However, sometimes the https://gazetebanka.com/ uses third parties to process your information. https://gazetebanka.com/ requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://gazetebanka.com/ requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://gazetebanka.com/ we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://gazetebanka.com/ and its services. When you use https://gazetebanka.com/online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://gazetebanka.com/ cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://gazetebanka.com/ harici linklerin sorumluluğunu almaz.