Bankacılık

Seyahat planlayanlar dikkat: O kart ile yaptığınız harcamalara, 75 TL hediye edilecek!

Artan ulaşım fiyatlarına karşı mevcut müşterilerinin yanlarında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası, eylül ayı boyunca geçerli olacak olan yeni ulaşım kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI ULAŞIM KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin değerli katılım bankalarından birisi olan Albaraka Türk Katılım Bankası, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Zorlu ekonomik şartların ortaya çıktığı şu günlerde avantajlı kampanyaları sayesinde tüketicilerin bütçelerini ferahlatmayı hedefleyen katılım bankası, bu hedefine arttırdığı müşteri sayısı ile günden güne daha çok yaklaşıyor.

Yeni dönemde yukarı yönlü hareketleri devam eden döviz kurlarının ve altın fiyatlarının gündelik hayatın pek çok alanına yüksek oranlı zamlar ile etki ettiklerinin farkında olan Albaraka Türk Katılım Bankası, bu kapsamda tüketicilerin ceplerini bir nebze olsun ferahlatabilmek adına yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Banka, ulaşım kampanyası başlığı altında geliştirmiş olduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni ulaşım kampanyasına göre 30 Eylül tarihine kadar Albaraka Worldcard aracılığı ile tek seferde yapılacak olan 750 TL ve üzeri tutarlı ulaşım harcamalarına, 75 TL tutarında para hediyesi verileceği bilgisi kaydedildi.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI ULAŞIM KAMPANYASI DETAYLARI

Albaraka Türk Katılım Bankası 75 TL hediyeli yeni ulaşım kampanyasına katılmak isteyen tüketiciler için kampanya detaylarını paylaştı. Katılım bankası, söz konusu detayları şu şekilde sıraladı:

  • Kampanyadan yalnızca bireysel statülü Albaraka Worldcard’lar yararlanabilir.
  • Kampanya müşteri ismine tanımlanır. Bu neden ile bir müşteri birden fazla Wolrdcard’a sahip olsa dahi kampanyadan en fazla 75 TL kazanabilir.
  • Kampanya, bankanın diğer kampanyaları ile birleştirilebilir.
  • İptal edilen harcamalar TL hediyesinin geri alınmasına sebep olur.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI ULAŞIM KAMPANYASI BAŞVURUSU 2022

Artan ulaşım fiyatlarından ötürü yaka silken tüketiciler, Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilmiş olan 75 TL hediye kazanımlı yeni ulaşım kampanyasına nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar. Katılım bankası, resmi internet sayfası üzerinden yayınlamış olduğu kampanya katılım metninde, kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketiciler için ayrıntıları paylaştı.

Albaraka Türk Katılım Bankası, söz konusu 75 TL hediye para kazanımlı yeni ulaşım kampanyasından hem mevcut müşterilerinin hem de yeni müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti. Hali hazırda katılım bankasının müşterisi olan tüketicilerin bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı ekranından kampanya başvurusu yapabileceklerini belirten banka, henüz katılım bankası müşterisi olmamış olan tüketicilerin öncelikle mobil uygulama veya internet bankacılığı ekranı aracılığı ile üyelik süreci tamamlamaları gerektiğini bildirdi.

Yeni müşterilerin bankaya üyeliklerinin tamamlanmasının hemen ardından mobil uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından Worldcard başvurusu yapmaları gerektiğini bildiren Albaraka Türk Katılım Bankası, kart onayının gelmesinin ardından ilgili kart aracılığı ile harcama yapabileceklerini ve kampanyaya katılım sağlayabileceklerini belirtti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.