Gündem

Shell’den Görülmedik Kampanya: Her 150 TL’lik Akaryakıt Alışverişine, 2.000 TL Değerinde Akaryakıt Hediye! Kampanyaya Katılım İçin Son Gün…

Sık sık müşterilerinin kampanyalar ile buluşturmaya devam eden Shell, bu ay akaryakıt alışverişlerine çekiliş hakkı ile dağıtacağı 2 bin TL akaryakıt hediyesi ile taçlandırmaya karar verdi. Sadece Shell ClubSmart üyesi vatandaşların yararlanabileceği bu kampanya kapsamında her 150 TL’lik akaryakıt ve otogaz alımına bir çekiliş hakkı verileceği Shell tarafından açıklandı.

Shell’de Her 150 TL’lik Alışveriş Bir Çekiliş Hakkı

Yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkan Shell, 1 Haziran 2022 tarihi ile 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Shell Akaryakıt İstasyonları’ndan tek seferde 150 TL ve katları tutarında Shell akaryakıt veya otogaz alımı yapacak olan vatandaşların 2 bin TL değerinde akaryakıt alışveriş fişi kazanabileceğini açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Shell’den Bin Kişiye 2.000 TL Akaryakıt Çeki Hediyesi

Çekiliş ile bin kişiye 2.000 TL değerinde akaryakıt alışverişi puanı kazandıracağını duyuran Shell, müşterilerinin her 150 TL’lik alışveriş ile kampanyaya katılım sağlayabileceğini açıkladı. Toplamda 2 milyon TL değerinde akaryakıt hediyesi dağıtacak olan Shell, kampanyanın 31 Ağustos 2022 tarihinde saat 23.59’da son bulacağını duyurdu.

Shell ClubSmart Üyesi Olma Şartı

Kampanya kapsamında her 150 TL için bir çekiliş hakkı verecek olan Shell, kampanyadan sadece Shell ClubSmart üyelerinin yararlanabileceğini vurguladı. Shell ClubSmart üyelerinin kartları ile katılım sağlayabileceği kampanyaya nasıl katılım sağlanacağı da Shell tarafından açıklandı.

Shell Kampanya Katılımı

Kampanyası kapsamında dağıtacağı ikişer bin TL’lik akaryakıt çekleri için alışveriş öncesinde kampanyaya katılım şartı arayan Shell, kampanyaya katılmanın tek bir sefer yeterli olduğunu Shell ClubSmart üyelerine hatırlattı. Shell’den yapılan açıklama sonrasında, Shell ClubSmart üyelerinin SMS ile kampanyaya katılmak istemesi halinde “KATIL” yazıp bir boşluk bırakıp, Shell ClubSmart kart numarasını yazıp, 2313’e kısa mesaj atması gerektiği öğrenildi. Aynı şekilde Shell ClubSmart üyelerinin www.shell.com.tr adresi üzerinden ya da Shell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kampanyaya katılım sağlanabileceği Shell tarafından açıklandı.

ÖNEMLİ HABER BAŞLIKLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.