Shiba Inu, Korbit borsası aracılığıyla Güney Kore'de!

Shiba Inu, 25 Kasım Perşembe gününden itibaren Korbit kripto platformunda mevcut olacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Shiba Inu, Korbit borsası aracılığıyla Güney Kore'de!
Shiba Inu, 25 Kasım Perşembe gününden itibaren Korbit kripto platformunda mevcut olacak.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Shiba Inu düşüş eğilimini sürdürüyor ancak Güney Kore'nin benimsemesinden sonra fiyatını değiştirebilir.

Kripto platformu Korbit, Güney Kore'de Shiba Inu tokenini ekleyeceğini duyurdu. Borsa, spekülatif ortamıyla dünya çapında bilinen SHIB kripto para birimini ticaret yapan ilk web sitesi olacaktı.

Güney Kore, siparişlerinde kripto para birimi ticaretini kabul etmeyi vaat ettiği bir geçiş aşamasından geçiyor. Korbit, düzenleyicilerin gerektirdiği kayıt sürecinden geçtikten sonra Asya'da faaliyet gösteren birkaç kripto platformundan biri olacak. Raporlara göre Korbit, 25 Kasım Perşembe gününden itibaren SHIB ticaretine izin verecek.

Güney Kore, Shiba Inu ile ticaret yapıyor

Shiba Inu evlat edinme konusunda daha da ileri gidiyor ve şimdi Güney Kore'deki vatandaşlar bunu Korbit aracılığıyla alacak. Son zamanlarda borsa, kripto listesinde tokeni kabul edeceğini duyurdu. Bunun yanı sıra, ikinci bir katman ile DeFi'ye dayalı eşsesli bir protokole karşılık gelen INJ'ye de izin verecektir .

Korbit, Güney Kore'de uygulanan kriptografik baskılardan kurtulan bir kripto platformudur. Asya'daki ülke, bir bankayla ilişki kurmak da dahil olmak üzere dayatılan kurallara uymadıktan sonra birkaç Borsayı piyasadan çekilmeye zorladı. Güney Kore ayrıca borsaların Eylül ayı başına kadar finansal ajansına kaydolmasını istedi.

Diğer hayatta kalanlar arasında Güney Kore pazarında uzun süredir baskın kripto platformları olan Upbit, Coinone ve Bithumb yer alıyor. Ancak Korbit, Shiba Inu'yu kabul etmeye istekli olan tek kişidir , bu nedenle müşterileri bugün son derece spekülatif güvenlik belirtecini takas edebilir. Haziran ayına kadar, Güney Kore'deki bazı borsalar, SHIB gibi en değişken tokenlerin ticaretini durdurdu.

Korbit, Güney Kore'de kripto para birimlerini geliştiriyor

Korbit, Shiba Inu'yu desteklemekle görevlendirildi ve aynı zamanda NFT ticaretinin destekçisi oldu . Haziran ayından bu yana kripto platformu , Güney Koreli vatandaşların yeni açık artırma sistemine dahil olabilmesi için değiştirilemez parçalar geliştiriyor.

Korbit'in açıklamaları token için umut verici görünse de, Shiba Inu 28 Ekim'den bu yana düşüş çizgisini sürdürüyor. Bugün SHIB, son 24 saatte değerinin yüzde 11,12'sini kaybederek 0,0000367 dolardan işlem görüyor. Bu aynı zamanda en değerli token olan Bitcoin'in önceki günlerde meydana gelen düşüşünden de etkilenmiştir .

Bununla birlikte, Güney Kore topraklarından gelen olası evlat edinme dalgasının başlamasından sonra meme tokeni toparlanabilir. SHIB, vatandaşlar satın alırsa değerinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilir. Şimdilik, kripto hayranları tarih yazmak için SHIB'nin Güney Kore'ye gelmesini beklemek zorunda.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN