Shiba Inu madeni para neden büyük bir düşüş yaşayabilir?

Uzmanlar, kripto para birimi jetonunun uzun vadeli başarı için tasarlanmadığını öne sürüyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Shiba Inu madeni para neden büyük bir düşüş yaşayabilir?
Uzmanlar, kripto para birimi jetonunun uzun vadeli başarı için tasarlanmadığını öne sürüyor.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone Çarşamba günü bir notta, Shiba Inu madeni parasının bu kadar büyük bir yükselişe sahip olması nedeniyle büyük bir düşüş görebileceğini yazdı.

CoinDesk'e göre , "Yatırım portföylerinde kripto varlıklarının benimsenme sürecine devam etmek için spekülasyon makinesi madeni paralarının bir miktar tasfiye yaşaması için ne kadar erken olursa o kadar iyi" diye yazdı .

Madeni paranın “parabolik yükselişine layık bir geri dönüş” ile karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

Shiba Inu madeni parası bazı spekülatörler için eğlenceli, dedi , ancak Shiba Inu madeni parası “benzersiz bir sömürü, iyi pazarlama, ESG, arz (talep karşısında) talep ekonomisi ve kumarın benzersiz bir karışımını temsil ediyor 7/24 küresel ölçekte ve geri dönüşle karşı karşıya. parabolik yükselişine layık.”

CoinDesk'e göre McGlone, "Memecoin'in radarımıza ulaşması, shiba inu'yu Mayıs ayında dogecoin ile benzer bir risk altına sokuyor," diye yazdı McGlone.
Shiba Inu madeni parası iyi bir uzun vadeli yatırım mı?
Bununla birlikte, dünyanın üçüncü büyük kripto borsası olan KuCoin'in CEO'su Johnny Lyu , Shiba Inu kripto para biriminin çok sayıda genç yatırımcısı olduğu için uzun vadeli iyi bir yatırım olabileceğini söyledi.

MarketWatch'a göre Lyu, “Bitcoin'in yükselişini gören çok parası olmayan bazı genç yatırımcılar da kriptodan kâr etmek istiyor” dedi . “Ama bir bitcoin satın almak için 60.000 dolardan fazlasına ihtiyacınız olacak. Bu yüzden sadece 100 $ kullanarak tonlarca satın aldığınız Dogecoin ve SHIB'ye yöneliyorlar.” Bir bitcoin, en küçük birimi olan 100 milyon satoshi'ye bölünebilir.
MarketWatch'a göre Lyu, "Bu yatırımcılar bu tür tokenler konusunda çok tutkulu ve fiyatları yükseltmeye kararlılar" dedi .

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN