Bankacılık

Sıfır faizli 36 ay vadeli kredi fırsatı! Türkiye Finans müşterilerinin yüzünü güldürüyor!

Türkiye’nin önde gelen katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans alışılmış bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra faizsiz kar payı uygulaması ile dikkat çeken banklara arasındadır. Faiz kullanmak istemeyen müşterilere faizsiz nakit ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunan Türkiye Finans Bankası faiz talep etmeden kredi imkanı sağlamaktadır.

Klasik bankacılık sisteminde olan faiz yerine kar payı sistemini uygulayan Türkiye finans müşterilerine eğitimden tatile, sağlıktan alışverişe kadar birçok alanda nakit desteği sunmaktadır. Bankacılık sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran Türkiye Finans Bankası faiz kullanmak istemeyen müşterileri için faizsiz kar payı oranlı nakit kampanyası düzenledi. İşte Türkiye Finansın düzenlediği faizsiz nakit ihtiyaç kredisinin ayrıntıları.

Faizsiz Kredi Türkiye Finans’tan

Gün içerisinde ya da planlı olan nakit ihtiyaçlarınız için müşterisine destek çıkan Türkiye finans bankası 36 aya vardan vade imkanı ile faizsiz kredi sunmakta. İhtiyaç destek finansmanı sağlayan Türkiye Finans çekilen kredi ile bankanın diğer birçok avantajından yaralanma imkanıda sunuyor. 1,79’dan başlayan avantajlı kar payı oranları ile nakit ihtiyacınızı karşılayan Türkiye Finans nakit ihtiyaç kredisine başvurmakta oldukça kolay.

Türkiye finans bankasında alacağınız 50.000 TL nakit kredi için 36 ay vade sunulmaktadır 50.000 TL üstü krediler için ise 24 ay vade imkanı sunulmakta. Türkiye Finans’tan çekeceğiniz 10.00 TL’lik krediye 36 ay vade imkanı sunulurken aylık 401,71 TL taksit ödemesi hesaplanmaktadır. 36 ay sonunda toplamda 14,461,56 TL ödeme yapılmaktadır. Nakit ihtiyaç finansmanından en yakın şubeye giderek ya da mobil bankacılık uygulamasından kolayca başvuru sağlayabilirsiniz.

Kar Payı Uygulaması

Kar payı sistemi, tasarruf sahiplerinden toplanan fonların faizsiz bir şekilde ticaret ve sanayi alanında değerlendirilmesi sonucu oluşan kar ya da zararın tasarruf sahiplerine paylaştırılması sistemidir.

Faizsiz Kredi Başvurusu

Türkiye finans müşterileri için sunduğu nakit ihtiyaç kredisine başvuru yapmak oldukça kolay. Banka müşterileri AT’lerden ya da mobil şube ve internet şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz mobil bankacılık uygulaması üzerinden müşteri kaydı oluşturabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra bankanın bütün bankacılık avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.