Şirketlerde Hissedar Sahibi Olmak İstiyorsanız, Adres Fibabanka!

Şirketlerin kazançlarına yatırım yaparak ortak olan bireyler kazandıkça kazanıyor. Yıllar geçtikçe büyüyen şirketlerin kazançları fibaborsa hesaplarında ki yatırımcılara kazanç sağlıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Şirketlerde Hissedar Sahibi Olmak İstiyorsanız, Adres Fibabanka!
Şirketlerin kazançlarına yatırım yaparak ortak olan bireyler kazandıkça kazanıyor. Yıllar geçtikçe büyüyen şirketlerin kazançları fibaborsa hesaplarında ki yatırımcılara kazanç sağlıyor.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Fibabankanın yenilendiği kampanyalar arasında bulunan Fibaborsa ile şirket hissedarı olmak çok kolay. Yatırımcı olan bireyler ve yeni yatırım yapmak isteyen bireylere özel bulunan kampanya kapsamında artık şirket hissedarı olmak mümkün oldu.

Fibabanka müşterilerine özel olarak belirlediği kampanya kapsamında yayınladığı bilgiler ile fibabanka ailesinin yatırım kapasitesini genişleterek fibaborsayı yayınladı. Fibaborsa ile hem yatırım yapmak hem de yatırımları günden güne katlamak artık çok kolay. Fibaborsa üzerinden canlı borsa takibi yapılarak hisse alınan borsaları takip edebilir ve bu işlemleri avantajlı bir şekilde gerçekleştirmek için kurulmuştur. Fibabanka her zaman müşterilerini düşündüğü gibi Fibaborsa kampanyası ile de yatırımcılarından desteklerini esirgemedi.

Fibaborsa Nedir?

Fibaborsa, Fibabanka’nın internet ve mobil bankacılığı üzerinden ulaşılabilecek ve tek tıkla hisse senedi yatırımcısı olmaya fayda sağlar. Canlı borsa takibi yapabilir ve Fibaborsa üzerinden hissedar olabilmek mümkündür.

Fibaborsa ile tüm işlemler avantajlı bir şekilde gerçekleştirilebilirken Fibaborsa ile tüm işlemler düşük komisyonlar tutarı ile gerçekleştirilir. Fibaborsa hesabı üzerinden yatırım yapmak için sadece Fibabanka hesabına para yatırmak yeterlidir. Fibabanka hesabında para bulunan her birey mevcut bakiyesine uygun yatırımları seçerek şirket hissedarı olabilme hakkına sahip olur. 

Fibaborsa’ya Nereden Katılım Sağlanır?

Fibabankanın yatırımcılarına sunduğu Fibaborsa kampanyası ile yatırımcılar kazandıkça kazanıyor. Bu sayede yatırım yapmak isteyen müşterilerin yatırım yapabilecekleri birkaç araç bulunur. Bu araçlar arasında mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile tek bir tıkla yatırımcı olmak mümkün kılınmıştır.

Fibabanka müşterisi olmayan bireyler ise mobil bankacılık üzerinden müşteri hizmetleri ile online gerçekleştireceği görüşme sonucu hem Fibabanka ailesine katılabilir hem de Fibaborsada yatırımcı olabilecektir. Fibaborsa’ya katılım sağlamak için diğer bir yöntem ise müşteri hizmetleridir. Telefon aracılığı ile aranacak olan müşteri hizmetleri ile de yapılacak gerekli görüşme sonucunda yatırımcı olmak mümkündür. Bunların dışında bir diğer yöntem ise banka şubeleridir. Şubeye giderekte gerekli görüşmeler eşliğinde yatırımcı olmak oldukça kolaydır. 

Fibaborsa İle Neler Yapılabilir?

Fibabanka müşterisi olan her müşterinin katılma hakkı bulunan Fibaborsa da birçok avantaj bulunurken en önemlisi ise müşterilerin şirket yatırımcısı olabilme hakkına sahip oldular. Bu sayede müşterilerin küçükten büyüğe yatırım yapması ve hisselerinin katlanarak artması için yapılan bu kampanya ile yatırımcılar kazanç sağlıyor. Fibabanka ile yapılabilecekler ise şu şekildedir:

  • Piyasa takibi yapılabilir
  • Güncel hisse senedi takibi yapılabilir
  • Emir bırakma özelliği ile emir verilerek istenilen fiyattan yatırım yapılması mümkündür 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN