Gündem

Skoda elektrikli SUV modelinin tanıtımını gerçekleştirdi: Yeni tasarım logonun kullanılacağı araç modeli merak edildi

Skoda bugün gerçekleştirilen etkinlikte iki farklı yenilikle alıcısı ile buluştu. Üretimde ilk kez logo değişikliği ile tanıtımı yapılan elektrikli SUV modeli beklentiyi yükseltti.

SKODA VİSİON 7S LANSMANI GERÇEKLEŞTİ!

Skoda’nın gerçekleştirdiği lansmanda elektrikli SUV modeli Skoda Vision 7S’nin tanıtımı yapıldı. Elektrikli araç modellerinde öncü firma olan Skoda yeni modelinde 7 koltuklu versiyonu ile bekleyenlerde büyük heyecan oluşturdu. Konsept olarak bakıldığında yapılan yenilik sadece bu değildi. Logo tasarımındaki değişiklik ilk kez Skoda Vision 7S aracı ile beraber tanıtılmış oldu.

ARTIK SADECE MARKANIN İSMİ YAZACAK!

Yenilenmiş logo tasarımında artık sadece markanın ismi yazıyor. Skoda Vision 7S modeli elektrikli modeller arasında en kullanışlısı. Yaklaşık 600 kilometre mesafeyi tek bir batarya ile tamamlayabiliyor. Tasarımdaki farklılığı daha çok yenilikçi teknoloji ile uyumlu hale getirildi. Sadece dış tasarımındaki yenilik değil iç tasarımdaki fonksiyonellik de dikkat çekiciydi.

İÇ DONANIMLARI GÖZ DOLDURUYOR!

Skoda Vision 7S modeli ön panelinin orta kısmına monte edilmiş bir dokunmatik ekran bulunuyor. Bu 14,6 inçlik boyutundaki ekran alanı teknoloji ile aracın fonksiyonelliğini bir araya getiriyor. Ön koltuk alanında daha kolay izlenebilmesini sağlayacak içe doğru döndürülebilir bir sistem tasarlanmıştır. Direksiyon alanı ise iki kollu bir tasarım ile üretilirken sürücüye kolaylık sağlaması için arka planında dijital sürücü gösterge paneli yer alıyor. 8.8 inçlik gösterge alanı sürüşte güvenilirliği de arttırıyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇ MODELLERİNE HEDEF 2026!

Skoda Çekya genel merkezli Volkswagen Kurumu tarafından satın alınmış bir araç markasıdır. En eski otomobil üreticilerinden olan Skoda 1895 yılında kurulmuş otomobil üretici firmasıdır. 32 binden fazla çalışanı olan firma yıllar sonra ilk kez logo değişikliğine gitti. Artık logo üzerinde marka isimleri yer almayacak. Skoda yönetim kurulu başkanı tarafından yapılan açıklamaya göre 2026 yılına kadar 3 yeni elektrikli model piyasaya sürülmüş olacak.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.