BankacılıkEditörün Seçimi

SMS ile Dakikalar İçerisinde Banka Kredisi Almak Mümkün! Fibabanka, Akbank ve Aktifbank SMS Kredisi Hesaplama Tabloları

Yeni dönemde artan nakit ihtiyaçlarının en kısa yoldan çözüme kavuşturulmasını isteyen vatandaşlara, üç özel bankadan SMS kredisi müjdesi geldi. İşte Akbank, Fibabanka ve Aktifbank tarafından geliştirilen SMS kredisi hizmetlerine ilişkin ayrıntılar…

Fibabanka, Akbank ve Aktifbank, tek SMS karşılığında kredi hizmeti vereceklerini açıkladı.

Akbank SMS Kredisi Kampanyası 2022

Ülkemizin önde gelen bankalarından Akbank, ortalama yüzde 2,30 faiz oranı ve 36 ay vade karşılığında SMS kredisi hizmeti sunacağını müjdeledi. Banka bu veriler ışığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarını ise 449,54 TL olarak hesapladı. Ayrıca banka Kredi boşluk T.C. kimlik no bilgileri 4425’e kısa SMS gönderen tüm vatandaşların kredi taleplerini değerlendirmeye alacağını belirtti.

Fibabanka SMS Kredisi Kampanyası 2022

Fibabanka’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan SMS kredisi hizmetine göre kredinin üst limiti 20 bin TL olarak belirlendi. Banka, 20 bin TL’nin üzerinde olan nakit talepleri için banka şubelerinin ziyaret edilmesi gerektiğini bildirirken, ilgili SMS kredisi hizmetinden dakikalar içerisinde nakit desteği alınabileceğini ifade etti.

Fibabanka tarafından geliştirilmiş olan SMS kredisi hizmetinin azami vade sayısı 36 ay, ortalama faiz oranı yüzde 2,09 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarını 981,53 TL olarak hesaplayan banka T.C. kimlik numarasının 3422’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi sonucunda kredi başvurularını değerlendirmeye alacağını bildirdi.

Aktif Bank SMS Kredisi Kampanyası 2022

Geniş bir ihtiyaç kredisi kategorisine sahip olan özel bankaların arasında yer alan Aktifbank, yeni dönemde artan nakit ihtiyaçlarını tek SMS ile çözüme kavuşturacağını duyurdu. İlgili kredi hizmetinin üst limiti 40 bin TL, azami vade sayısını 36 ay ve ortalama faiz oranını yüzde 2,69 olarak belirleyen banka, 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarını ise 483,15 TL olarak hesapladı. KREDİ boşluk T.C. kimlik no bilgilerini 3050’ye gönderen her vatandaşın kredi başvurusunun değerlendirilmeye alınacağı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.