Son Dakika: Burger King Müşterilerini Kripto Para İle Zengin Edecek!

Zincirin uygulamasına 5 dolardan fazla harcama yapan Burger King Royal Perks kullanıcıları, 20 BTC, 200 ETH veya 2 milyon DOGE havuzundan bir jeton ile ödüllendirileceği belirtildi. Kripto para ödüllerine büyük ilgi bekleniyor...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Ünlü Fast food zinciri Burger King, aracı platform Robinhood ile ortaklaşa müşterilerine ödül olarak kripto para dağıtmayı hedefliyor.

Üç hafta boyunca Pazartesi gününden itibaren, restoran zincirinin uygulamasına 5 dolardan fazla harcayan ABD'deki Burger King Royal Perks sadakat programı üyeleri, 20 bitcoin, 200 ether ve 2 milyon dogecoin havuzundan bir jeton ile ödüllendirilecek.

  • Kullanıcıların büyük çoğunluğu DOGE alacak. Ortalama her 10.000 kişiden biri bir ether alacak ve her 100.000 kişiden biri tam bir bitcoin alacak.
  • Ödülü onaylayan bir e-posta kodu alan kullanıcıların, ödülü talep etmek için bir Robinhood kripto hesabına ihtiyacı var.
  • Son aylarda azalan alım satım faaliyetinin önemli ölçüde daha az yeni finanse edilen hesaba yol açmasıyla Robinhood'un geliri üçüncü çeyrekte %78 düştü. Nasdaq listesindeki aracılık platformu, kriptonun en son boğa koşusunun ivmesini yakalamayı ve bu gibi promosyonlar hesap açmaya teşvik ederken yeni müşteriler eklemeye geri dönmeyi umuyor olabilir.
HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber