Son Dakika: Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirime Gitti! En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Özel ve kamu bankaları arasındaki konut kredisi faiz onranları indirim yarışı tüm hızıyla sürerken Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi faiz oranları da güncellendi. Yapılan duyuru ile birlikte en uygun konut kredisi veren banka Vakıfbank oldu.

0
124
Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı
Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Özel ve kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürme yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Bankaların konut kredisi ürünlerini kullanarak ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haberlerin sonuncusu Vakıfbank’tan geldi. Özel bankalardan sonra kamu bankalarından da yoğun konut kredisi faiz oranı indirimi bekleniyordu. Bu beklentileri karşılayan banka Vakıfbank oldu. Vakıfbank tarafından yapılan kamuoyu duyurusunda müşterilere sunulan Sarı Panjur Konut Kredisi’nde uygulanan faiz oranının %1.50’nin altına düşürüldüğü açıklandı.

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenleri sevindiren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Konut satışında yaşanan daralmanın önüne geçebilmek ve gayrimenkul sektörünü yeniden hareketlendirebilmek adına tüm kamu ve özel bankaları konut kredisi ürünlerinde faiz indirimi yapmayı sürdürüyor. Özel bankaların öncülüğünde başlayan kademeli konut kredisi faiz oranı indirimlerinde bankaların arasında yaşanan rekabet, vatandaşların yüzünü güldürmeye başladı. Son olarak Vakıfbank da müşterilerine sunduğu konut kredisi faiz oranında indirim yaparak rekabete ortak oldu ve bankalar arasında en uygun konut kredisi veren banka oldu.

Vakıfbank Güncel Sarı Panjur Konut Kredisi

Geçtiğimiz haftalarda konut kredisi faiz oranını önce 1.79 seviyesi olarak güncelleyen Vakıfbank, kısa bir süre sonra ciddi bir indirim yaparak müşterilerine sunduğu Sarı Panjur Konut Kredisi ürününde uyguladığı faiz oranını %1.59 seviyesine kadar geriletmişti. Son dakika gelişmesi olarak Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan gelişmeye göre banka konut kredisi faiz oranını bir kez daha güncelledi. Vakıfbank kredi tutarı fark etmeksizin müşterilerine sunduğu tüm kredilerde faiz oranını %1.49 seviyesine indirdi. Dolayısıyla Sarı Panjur adı altında verilen konut kredisi ürünlerinde de uygulanacak olan faiz oranı %1.49 olarak dikkatleri çekti.

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada söz konusu Sarı Panjur Konut Kredisi faiz oranından;

  • Vakıfbank kredi kartı, ek hesap
  • Otomatik ödeme talimatı
  • Halden Anlayan Paket
  • Bankamız Sigorta Paketi (Ferdi Kaza Sigortası, Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kredili Hayat Sigortası, DASK, Sarı Panjur Konut Paket Sigortası)
  • İnternet bankacılığı, mobil bankacılık
  • Havuz hesabı

ürünlerinden en az 1 tanesine sahip olanlar ya da bu ürünlere yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilmektedir. Sigorta prim bedellerinde kredi tutarı, yaş, cinsiyet, vade, ödeme planına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank tarafından Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası’nda kullanılacak olan kredi faiz oranı, müşterilerin Findeks Kredi Notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bağlamda söz konusu ilgili vadeye karşılık gelen faiz oranı, kredi notu 1800 ve üzerinde olan müşteriler için geçerli sayılmaktadır. Bununla birlikte Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi uygun faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle, eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar sunulmaktadır. Kampanya sadece yeni konut alımlarında geçerli olmaktadır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here