Son Dakika: Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü! Güncel Faiz Oranı

Konut kredisi kullanacak vatandaşlara müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarında indirim yaptı. İşte güncel Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları...

0
168
Konut Kredisi Faiz Oranı Düşürüldü
Konut Kredisi Faiz Oranı Düşürüldü

Özel bankaların müşterilerine sundukları konut kredisi faiz oranlarında indirimler sürüyor, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar hayallerine bir adım daha yaklaşıyor. Son olarak Yapı Kredi Bankası, konut kredisi faiz oranlarında güncelleme yaptı. İşte güncel Yapı Kredi konut kredisi paketi faiz oranı ve merak edilen tüm detaylar…

Son dönemde konut kredisi faiz oranlarında indirimler yapılmaya devam ediyor. Yüksek konut kredisi faiz oranları sebebiyle konut satışlarının olumsuz etkilenmesi, hatta durma noktasına gelmesi nedeniyle bankalar birbiri ardına kampanya yaparak sektörü canlandıracak fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu bağlamda bankaların peş peşe yapmış oldukları konut kredisi faiz oranlarındaki indirimler sayesinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

Özel bankaların girdiği konut kredisi faiz oranları indirim yarışında kamu bankaları biraz daha pasif kaldı. Ancak özel bankaların da müşterilerine sundukları cazip kampanyalar dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunduğu konut kredisi faiz oranında güncelleme yaparak müşterilerin memnuniyetini kazandı.

Yapı Kredi Bankası Güncel Konut Kredisi Faiz Oranı

Bir süre önce müşterilerine sundukları konut kredisi faiz oranlarında indirim yaptığını açıklayan Yapı Kredi Bankası, son dakika duyurusuyla bir güncelleme daha yaptığını açıkladı. Konut kredisi kampanya paketinde daha önceki güncellemede %1.69 faiz oranı uygulayan Yapı Kredi Bankası son güncellemesiyle birlikte konut kredisi faiz oranını %1.65 seviyesine indirmiş oldu. Böylelikle 100 bin liraya kadar konut kredisi kullanımlarında müşteriler %1.65 faiz oranından yararlanabilecek.

Yapı Kredi Bankası’nın güncel konut kredisi faiz oranı böylelikle %1.65 olarak netleşti. Öte yandan bankanın bu güncellemesinin ardından, ülkemizde bankacılık alanında faaliyetlerini sürdüren tüm özel ve kamu bankaları arasında en uygun konut kredisi faiz oranı uygulayan 7. banka oldu. En uygun konut kredisi faiz oranı uygulayan bankalar listesinin başında da %1.54 oranı üzerinden müşterilerine konut kredisi kullandıran ING Bank yer almaya devam ediyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here