Editörün SeçimiGündem

SUV araçlarda rekabet kızıştı! Otomotiv firmaları son dakika kampanyalarını açıklıyor: Nissan 150 bin TL’ye faizsiz satışı duyurdu!

Nissan belirli ürün kategorisinde geçerli sıfır araç kampanyasını paylaştı. Etkileyici tasarımları ile alanında en iyi performansı sunan Nissan binek tipi, ticari ve SUV araç modellerinde Ağustos ayı kampanyasını sürdürüyor.

Sıfır araç kampanyası kapsamında %0 faizli Nissan Qashqai, Juke ve Micra modelleri satın alınabilir. 150.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli %0 faizli araç satın alımı için Nissan bayilerinde kampanyaları satış süreci devam ediyor.

SON DAKİKA HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: GOOGLE NEWS

NİSSAN QASHQAİ EN ÇOK TERCİH EDİLEN KAMPANYALI SUV MODELİ

Hayalinizdeki araca kavuşmak gittikçe daha da yakın hale geliyor. Ağustos ayı kampanyası kapsamında yeni Nissan Qashqai modeli en çok tercih edilen SUV modelleri arasında yerini alıyor. 4×4 araç konforu üstün sürüş performansı ile birleşerek kampanya sürecinde rekabeti kızıştırıyor. 150.000 TL’ye kadar kredi kullanımı 12 ay vade ile %0 faizli olarak Ağustos ayı boyunca talep edilebiliyor. Kampanya Ağustos ayına özel olarak sunulduğu gibi 2022 model Design Pack ve üzeri versiyonlar için geçerlidir.

YENİ NİSSAN JUKE FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Yeni Nissan Juke modeli ile 70.000 TL’ye kadar 12 ay vade ile %0 faizli kredi fırsatı sürüyor. Kampanya dönemi boyunca Ağustos ayına özel Nissan Juke modelinde uzatılmış garanti seçeneği ile kredi kullanımı talep edilebilir. Donanımsal olarak koltuklardaki rahatlık, ses sistemindeki ultra performans, özel alaşım jant ve Android teknolojisine uygun özel sürüş tasarımı ile beklentiyi en üst seviyeye çıkarıyor.

NİSSAN MİCRA SINIRLI SAYIDA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

Nissan Micra %0 faize ek olarak 561.500 TL özel indirim fırsatı ile kampanyasını duyurdu. 60.000 TL’ye kadar talep edilecek kredi için 12 ay vade fırsatı sunuluyor. Özel indirimli kampanya sınırlı sayıda oluşturuldu. Dinamik tasarım güçlü ve güvenilir teknolojik altyapı ile Nissan Micra modelinde bir araya geliyor. Uzatılmış garanti seçeneği ve Micra modeline özel indirimler ile kampanya dönemi boyunca sürdürülecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: GOOGLE NEWS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.