Tacirler Yatırım analiz etti! ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 14 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisseleri ile hazırlandı.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Enis Mutlu

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 14 Ocak 2022 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen dört hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

14 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

BIST100 endeksi, dün sabah seans açılışıyla yukarı yönlü seyir izlerken, öğleden sonra gerçekleşen kısmi geri çekilmenin ardından günü hafif bir yükselişle 2.070,65 puan seviyesinden tamamladı. Kur tarafında volatilite devam ederken, endekste 2.086 puan seviyesine kadar yükselişler gözlemledik. Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak dün gün içi en yüksek 2.086,96 puan seviyesini ve hareketin devam etmesi durumunda ise 2.100 puan direnç seviyesini takip edeceğiz.

Olası aşağı yönlü hareketlerde ise ilk olarak 2.070 puan seviyesinin üzerinde kalıcılığın sağlanıp sağlanamadığını takip edeceğiz. 2.070 puan seviyesinde kalıcılığın sağlanamaması durumunda ise ana direnç noktamız 2.035 puan seviyesi. Ana destek puan seviyelerine yakınsamaların alım fırsatı oluşturabileceğini düşünüyoruz.

14 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber