Editörün SeçimiEkonomi

Tacirler Yatırım bu hisselerin tekniğini beğeniyor! AKSA, ALARK, DOHOL, MGROS… İşte borsada beklentiler!

Tacirler Yatırım 27 Temmuz 2022 tarihli hisse öneri portföyünü paylaştı! Bugün tarihli bültende AKSA, ALARK, DOHOL ve MGROS hisse önerileri listesine yer verildi.

Tacirler Yatırım 27 Temmuz Çarşamba hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün teknik analiz bazlı dört hisse senedi önerilirken, borsaya dair beklentiler tek tek sıralandı. İşte borsada günün seyri ve yükseliş beklenen hisse tavsiyeleri listesi!

27 TEMMUZ 2022 BORSA YORUMLARI

Dün gün içi aşağı yönlü seyir izleyen BIST100 endeksi, günü yüzde 0,45 azalışla 2.537,12 puan seviyesinden kapattı. Dün endekste en yüksek 2.565,61, en düşük 2.535,32 puan seviyesi görüldü ve toplamda 31.4 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 2.550 direnç seviyesini ve ardından dünkü en yüksek 2.565,61 puan seviyesini takip edeceğiz.

Bugün aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.520 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluşturmaya devam ederken, ana destek noktamız 2.500 puan seviyesi. 2Ç bilanço dönemini dikkate alarak, ana destek noktasına doğru olası geri çekilmelerin alım fırsatı oluşturabileceğini düşünüyoruz.

27 TEMMZUZ 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.