Ekonomi

Tacirler Yatırım “bugün dört hissede yükseliş” bekliyor: ALARK, BIMAS, HEKTS, KORDS hisse önerileri! Borsada neler bekleniyor?

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı. 22 Eylül 2022 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ALARK, BIMAS, HEKTS ve KORDS pay senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım yeni günün hisse önerileri listesini paylaştı! 22 Eylül tarihinde aracı kuruluş dört hisse senedinde yükseliş bekliyor. Bültende aracı kuruluş, yatırımcılar için Borsa İstanbul (Bist100) endeksini de yorumluyor.

22 EYLÜL 2022 BİST100 YORUMLARI

Dün, gün içi volatil seyir izleyen BIST100 endeksi yüzde 0,97 azalışla 3.245,76 puan seviyesinden günlük kapanış gerçekleştirdi. Gün içi en düşük 3.225,03 puan seviyesi, en yüksek 3.295,74 puan seviyesi test edildi ve 59 milyar TL düzeyinde işlem hacmi gerçekleşti. Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 3.280 puan seviyesini ve ardından 3.300 puan seviyesini takip edeceğiz. Aşağı yönlü olası hareketlerde 3.220 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 3.200 puan seviyesi.

22 EYLÜL 2022 TACİRLER YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Enis Mutlu - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com’da gazeteci, haber editörü. Son dakika ekonomi, hisse senetleri, kripto para haberlerini sizlerle paylaşıyorum. Finans dünyası ve para piyasalarına dair tüm gelişmeleri benimle yakalayın!
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: 
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.