Editörün SeçimiEkonomi

Tacirler Yatırım bugün için “yükseliş” beklentisi ile paylaştı! ALARK, FROTO, MGROS ve SAHOL! Borsada neler bekleniyor?

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı. Aracı kuruluş günlük hisse tavsiyeleri listesinde 9 Eylül 2022 için ALARK, FROTO, MGROS ve SAHOL yer aldı.

Tacirler Yatırım 9 Eylül Cuma günü için yükseliş beklediği hisse önerilerini paylaştı! Bugün aracı kuruluş dört hissede teknik analiz bazlı tavsiye yayımlarken, Borsa İstanbul (Bist100) teknik görünümünü de yorumlayarak yatırımcılar ile paylaştı.

9 EYLÜL 2022 BORSA YORUMLARI

Dün, gün içi yukarı yönlü seyir izleyen BIST100 endeksi, yüzde 1,02’lik artışla 3.437,41 puan seviyesinden günlük kapanış gerçekleştirdi. Gün içi en düşük 3.420,01 puan seviyesi, en yüksek 3.505,65 puan seviyesi test edildi ve günlük 111,4 milyar TL tutarında günlük işlem hacmi gerçekleşti. Bankacılık sektörü, yüzde 3,39 primle BIST100 endeksindeki yükselişe öncülük etti.

Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 3.460 puan seviyesini ve ardından 3.480 puan seviyesini takip edeceğiz. Aşağı yönlü olası hareketlerde 3.420 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 3.400 puan seviyesi.

9 EYLÜL 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.