Editörün SeçimiEkonomi

Tacirler Yatırım bugün takip edeceği dört hisse önerisini paylaştı: FROTO, MGROS, TAVHL ve TUPRS!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş teknik analiz bülteninde paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde FROTO, MGROS, TAVHL ve TUPRS pay senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı. Bugün tarihli teknik analiz bülteninde yükseliş beklenen dört pay senedi yer alırken, Borsa İstanbul (Bist100) yorumları da yer aldı.

8 EYLÜL 2022 BORSA YORUMLARI

Dün, gün içi volatil seyir izleyen BIST100 endeksi, yüzde 0,34 artışla 3.402,81 puan seviyesinden günlük kapanış gerçekleştirdi. Gün içi en yüksek 3.424,37 puan seviyesi, en düşük 3.338,13 puan seviyesi test edildi ve günlük 99,5 milyar TL tutarında işlem hacmi gerçekleşti. Dün, BIST100 endeksindeki yükseliş sanayi, havacılık ve telekomünikasyon sektörleri ile desteklenirken, son dönemde iyi performans sergileyen bankacılık sektörü negatif ayrıştı.

Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 3.420 puan seviyesini ve ardından 3.440 puan seviyesini takip edeceğiz. Olası aşağı yönlü hareketlerde 3.390 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 3.370 puan seviyesi.

8 EYLÜL 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.