Ekonomi

Tacirler Yatırım gün gün takip edeceği hisse önerilerini açıkladı: Bu hafta kuruluş AKBNK, BIMAS, KORDS ve THYAO hisselerini tavsiye etti!

Tacirler Yatırım yeni haftaya ilişkin hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş haftalık hisse tavsiyeleri listesinde, yükseliş beklenen dört hisse senedi yer aldı.

24 – 28 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım tarafından bu hafta takip edilecek teknik analiz bazlı hisse önerileri AKBNK, BIMAS, KORDS ve THYAO olarak paylaşıldı.

Akbnk

Akbnk hisseleri geçtiğimiz hafta içerisinde en düşük 7,40 seviyesini test etti ve haftayı 7,92 seviyesinden kapattı. Senette 8,28 hedef belirlenirken, stop-loss seviyesini ise 7,76 olarak görüyoruz.

Bimas

Bimas hisseleri geçtiğimiz hafta içerisinde en düşük 67,25 seviyesini test etti ve haftayı 69,75 seviyesinden kapattı. Senette 72,89 seviyesini hedef belirlerken, stop-loss seviyesini ise 68,36 olarak görüyoruz

Kords

Kords hisseleri geçtiğimiz hafta içerisinde en düşük 34,10 seviyesini test etti ve haftayı 34,38 seviyesinden kapattı. Senette 35,93 seviyesini hedef olarak belirlerken, stop-loss seviyesini ise 33,69 olarak görüyoruz.

Thyao

Thyao hisseleri geçtiğimiz hafta içerisinde en düşük 26,14 seviyesini test etti ve haftayı 27,50 seviyesinden kapattı. Senette 28,74 seviyesini hedef olarak belirlerken, stop-loss seviyesini ise 26,95 olarak görüyoruz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.