Editörün SeçimiEkonomi

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: AKSEN, ISCTR, SISE ve TKFEN hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 2 Eylül Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri AKSEN, ISCTR, SISE ve TKFEN hisseleri ile hazırlandı.

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 2 Eylül 2022 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen dört hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

2 EYLÜL 2022 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

Dün, gün içi volatil seyir izleyen BIST100 endeksi, akşam seansındaki satışların etkisiyle günü %0,90’lık düşüşle 3.142,74 puan seviyesinden kapattı. Gün içi en düşük 3.125,47 puan seviyesi, en yüksek 3.182,95 puan seviyesi test edildi ve 79,8 milyar TL düzeyinde günlük işlem hacmi gerçekleşti. Bankacılık sektörü yukarı yönlü trendini devam ettirirken, günü yüzde 2,46’lık yükselişle tamamladı ve pozitif ayrıştı.

Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 3.170 puan seviyesini ve ardından 3.200 puan seviyesini takip edeceğiz. Aşağı yönlü olası hareketlerde, dün test edilen 3.125 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 3.100 puan seviyesi.

2 EYLÜL 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Kaynağı ise Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bültenidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.