Tacirler Yatırım paylaştı: BIMAS, KORDS, TUPRS ve VESTL hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 11 Ocak Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri BIMAS, KORDS, TUPRS ve VESTL hisseleri ile hazırlandı.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Enis Mutlu

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 11 Ocak 2022 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen dört hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

11 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

BIST100 endeksi, dün günü hafif bir yükselişle 2.045,16 puan seviyesinden kapanış gerçekleştirdi. Sabah seans açılışıyla birlikte yukarı yönlü ivme gösteren endekste, 2.070 puan direnci test edildi ancak bu direnç seviyesinin kırılamamasıyla gün içi en düşük puan seviyesinden kapanış gerçekleşti. Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 2.070 direnç seviyesini dikkatle takip edeceğiz.

Yukarı yönlü harekette 2.070 puan seviyesinin test edilerek kırılması, endeksin 2.150 puan seviyesine doğru hareketini hızlandıracaktır. Bugün olası aşağı yönlü hareketlerde ise ilk olarak dün kırılarak destek noktamızı oluşturan 2.035 puan seviyesini takip edeceğiz. 2.035 puan seviyesinden aşağı yönlü hareketin devam etmesi durumunda ise ana destek noktamız 2.017 puan seviyesi olacak. Bugün ana destek noktamız 2.017 puan seviyesine yakınsamaların alım fırsatı oluşturabileceğini değerlendiriyoruz.

11 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber