Tacirler Yatırım paylaştı: ENJSA, MGROS, SISE ve THYAO hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 7 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ENJSA, MGROS, SISE ve THYAO hisseleri ile hazırlandı.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Enis Mutlu

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 7 Ocak 2022 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen dört hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

7 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

Gün içi yatay seyir izleyen BIST100 endeksi, dün günü hafif bir yükselişle 2.007,55 puan seviyesinden kapattı. Kur tarafındaki yukarı yönlü hareket devam ederken, endekste psikolojik eşik 2.000 puan seviyesi üzerinde tutunmayı gözlemledik. Geçtiğimiz haftaya kıyasla toplam işlem hacminde toparlanma eğilimi izlediğimiz endekste, bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 2.017 direnç seviyesini ve ardından dünkü en yüksek 2.021,77 puan seviyesini takip edeceğiz.

Yukarı yönlü hareketin devam etmesi durumunda ise ana direnç 2.035 puan seviyesini takip edeceğiz. Bugün olası aşağı yönlü hareketlerde ise ilk olarak dünkü kapanışın hemen altında gerçekleşen 2.000 puan seviyesini takip edeceğiz. 2.000 puan seviyesinden aşağı yönlü hareketin devam etmesi durumunda ise ana destek noktamız 1.970 puan seviyesini takip edeceğiz. Bugün ana destek noktamız 1.970 puan seviyesine yakınsamaların alım fırsatı oluşturabileceğini değerlendiriyoruz.

7 OCAK 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber