Editörün SeçimiEkonomi

Tacirler Yatırım’dan “iki” hisse öneri listesi: İşte haftanın ve günün yükseliş beklenen AKSEN, FROTO, KCHOL, KORDS, SISE, TAVHL, THYAO ve TKFEN hisse tavsiyeleri!

Tacirler Yatırım günlük ve haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli iki bültende aracı kuruluş AKSEN, FROTO, KCHOL, KORDS, SISE, TAVHL, THYAO ve TKFEN pay senetlerini önerdi.

Tacirler Yatırım 12 Eylül Pazartesi tarihli günlük ve haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli bültende aracı kuruluş, yükseliş beklediği 8 pay senedini tek tek sıraladı.

12 EYLÜL 2022 BORSA YORUMLARI

Cuma günü yukarı yönlü seyir izleyen BIST100 endeksi, yüzde 2,44 yükselişle 3.521,38 puan seviyesinden günlük kapanış gerçekleştirdi. Gün içi en düşük 3.452,23 puan seviyesi, en yüksek 3.545,86 puan seviyesi test edildi ve günlük 99,9 milyar TL düzeyinde işlem hacmi gerçekleşti. Bankacılık sektörü yüzde 7,49 prim ile endeksteki yükselişe öncülük etti.

Haftanın ilk işlem gününde, yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 3.550 puan seviyesini ve ardından 3.580 puan seviyesini takip edeceğiz. Olası aşağı yönlü hareketlerde 3.500 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 3.480 puan seviyesi.

12 EYLÜL 2022 GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

12 – 16 EYLÜL 2022 HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.