Bankacılık

Tasarruf sahipleri dikkat: 10 bin liranıza gün gün daha fazla faiz veriyor! İşte en yüksek rengarenk en yüksek mevduat faiz oranı!

Bankaların yeni müşteri kampanyalarına Anadolubank da katıldı! Bankadan açılacak Renkli Hesap ile tam 90 gün süre ile tasarruf sahipleri, yüzde 18 vadeli mevduat faizinden yararlanabiliyor. Üstelik 90 gün sonunda ise yine yüksek mevduat faiz oranları günlük bazda belirlenerek birikimlere yansıtılıyor.

ŞUBEYE GİTMEDEN HESAP AÇILABİLİYOR!

Anadolubank’tan açılacak Renkli Hesap için bankaya gitme zorunluluğu kaldırıldı. Bankaya  internet ve mobil uygulama üzerinden müşteri olarak kolayca Renkli Hesap açabilirsiniz. Hesap açılışı ile birlikte 90 gün süre ile Anadolubank’ın cazip faiz oranı tanımlanıyor. Üstelik Renkli Hesap açılışını TL ile birlikte dolar, altın ve Euro cinsinden de açabilirsiniz.

DOLARA, ALTINA VE EUROYA CAZİP FAİZ FIRSATI

Dijitale özel hoş geldin kampanyasında Anadolubank, TL cinsinden mevduat hesapları ile birlikte altın, dolar ve Euro tutan tasarruf sahiplerini de unutmadı. Banka, altına yüzde 0,60 hoş geldin faizi uygularken, dolarda faiz oranını yüzde 0,50’ye yükseltti. Euro tasarruf sahipleri ise yüzde 0,15 yerine Renkli Hesap ile yüzde 0,25 mevduat faiz getirisi elde edebilecek.

10 BİN LİRAMA NE KADAR FAİZ ALIRIM?

Kampanya ile birlikte yüzde 18 hoş geldin faizinden yararlanacak tasarruf sahipleri, 10 bin liralık birikimleri için 30 gün vadede aylık 106,02 TL net faiz kazancı elde edebilecek. 90 günlük süre sonunda ise birikim sahipleri 10 bin lirasına toplam net 322,81 TL faiz geliri kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.