BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Ziraat Bankası kampanyasını duyurdu! Aylık 3 bin 200 lira taksitle herkes otomobil sahibi olabilecek!

2020 genelinde yaşanan salgın endişesi ve dünya genelinde görülen enflasyon artışı, küresel finans piyasalarına yansıdı. Pandemi döneminde artan fiyatlar hemen hemen her ürün ve kalemde etkisini gösterirken, yaşanan çip krizi ile birlikte söz konusu dönemde fiyat yükselişlerinden payını en ciddi şekilde alan ürünlerden biri de otomobiller oldu.

Otomotiv sektöründe yaşanan sert fiyat artışları nedeniyle yükselen fiyatlara yurtiçi piyasalarda enflasyon, vergiler ve yükselen döviz kurları da eklenince araç sahibi olmak birçok kişi için hayal olmaktan öteye gidemedi. Otomobil fiyatlarında görülen sert artışların ardından Ziraat Bankası da harekete geçti. Artık aylık uygun taksit tutarları ile otomobil sahibi olmak mümkün. İşte detaylar…

Ziraat Bankası Taşıt Kredisinde Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Bir kamu bankası olarak hizmet ve ürünlerini sunan Ziraat Bankası, taşıt ürün paketi ile sıfır ya da ikinci el araç satın almak isteyenlere cazip kredi fırsatı sunuyor. Söz konusu kredide Ziraat Bankası azami 48 ay vade imkanı sağlarken, bir de müşterilerine uygun geri ödeme koşulları da sağlıyor. Araç sahibi olmak isteyenlerin istediği aracı uygun finansman ile alabilmelerine olanak tanımak isteyen Ziraat Bankası söz konusu kredide %1,59 faiz oranı sunuyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Esnek ödeme koşulları ile sunduğu taşıt kredisinde Ziraat Bankası araç sahibi olmak isteyen vatandaşların uygun koşullarda hayallerini gerçekleştirilebilmeleri için fırsatlar sağlıyor. Bu kapsamda, Ziraat Bankası’nda kullanılacak olan 100 bin TL taşıt kredisinde 48 ay vade seçeneğinde %1,59 faiz oranı ile aylık taksit tutarı 3 bin 284,45 TL olarak hesaplanıyor. Sıfır km araçlar için kullanılabilen bu cazip kredi, öte yandan 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için de kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.