Bankacılık

Tatil ve konaklamada büyük sezon kapanışı kampanyası duyuruldu: Rezervasyon işlemine yüzde 50 indirim uygulanacak!

Yapı Kredi Worldcard kullanıcılarına özel Jolly internet sitesinde geçerli %50 indirim fırsatını duyurdu. Kış sezonuna geçiş sürecinde sezon kapanışına özel %50 indirim fırsatından 18 aya varan taksitlerle yararlanmak isteyenlerin Yapı Krediye gelerek banka hesabı oluşturması yeterli oluyor.

REZERVASYON İNDİRİMİ KAMPANYASINDAN HANGİ TARİHLERDE YARARLANILIR?

Yapı Kredi’nin sunduğu kampanya yurtiçi otellerde yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Konaklama tarihinin ise 1 Eylül tarihinden itibaren başlayıp 31 Ekim tarihine kadar kapsaması gerekiyor. Verilen tarihler arasında yapılacak rezervasyonlarda geçerli %50 indirim, %25 ön ödeme ve 18 ay taksit fırsatında anında yararlanılıyor.

REZERVASYON İNDİRİMİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Yapı Kredi yurtiçi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 ay taksit fırsatı sunuluyor. 18 taksit fırsatına kadar çıkarılan kampanya ile fiyatta farklılık oluşabiliyor. Ödeme yöntemi fark etmeksizin %25 ön ödeme kampanyası kapsamından kayıtlı kredi kartları yararlanıyor. Kampanya 1 Eylül tarihinden itibaren yapılacak otel rezervasyonlarında geçerliliğini koruyor.

REZERVASYON İNDİRİMİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya dönemini boyunca sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin Masterpass altyapısı ile rezervasyon oluşturması gerekiyor. %25 ön ödemeli yurtiçi otellerde geçerli rezervasyon Jolly yurtiçi otellerinde konaklama yapılacak misafirlere sunulur. Kampanyadan yararlanabilmek için jollytur.com internet sitesi üzerinden rezervasyon oluşturulması gereklidir. Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz.

İNDİRİM NE ZAMAN GEÇERLİ OLUYOR?

İndirim kampanyası internet üzerinden yapılacak rezervasyon taleplerinde geçerlidir. Vize, uçak transferi işlemleri, sigorta ya da etkinlik hizmetleri için kabul edilmiyor. Yurtiçi otellerde sunulan yüzde 25 ön ödeme Masterpass alt yapısına sahip kredi kartı ile rezervasyon anında hesaptan alınıyor. Kalan tutar çekin tarihinden 28 gün önce provizyon işlemi ile bloke ediliyor. Ön provizyon işlemi başarılı olduğu anda tutar check-in tarihinden yaklaşık 72 saat önce tahsil ediliyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.