TCDD İnternet Sitesi Yenilendi!

0
107

TCDD Taşımacılık internet sitesi yepyeni bir arayüze kavuştu. Türkiye’nin demiryolu taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmekte olan TCDD kurumu mevcut internet sitesini daha modern ve kullanışlı bir internet sitesi ile değiştirdi.

TCDD Taşımacılık Online Web Sitesi Yenilendi!

Daha şık ve ziyaretçilerin daha rahat bir şekilde kullanabilmesi üzerine gerçekleştirilen internet sitesi düzenlemelerinden sonra kurumsal renklerden dışarı çıkılmadı ve gerek web, gerekse de mobil arayüzde yepyeni bir sayfa karışımıza çıktı.

Bilet satışlarının %80’ini internet sitesi aracılığı ile gerçekleştiren TCDD, eski internet sitesi arayüzünde mevcut hatalardan dolayı kullanıcılarından olumsuz geri dönüşler alır iken özellikle son günlerde sosyal medya üzerinde de çok konuşuluyordu. Yapılan yenilikçi yatırımlar ile birlikte TCDD yepyeni bir arayüz ile daha kaliteli bir hizmet için vatandaşlara sunuldu.

Yeni TCDD Sitesi Daha Şık ve Kullanışlı!

Yapılan yeni internet sitesi ile daha şık ve kullanışlı bir arayüze kavuşan TCDD Taşımacılık büyük ilgi çekti. Her menüsünü rahat bir şekilde kullanabileceğiniz TCDD internet sitesine http://www.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here