Bankacılık

TEB büyük indirim kampanyasını duyurdu: Uçak bileti alımı, otel rezervasyonu ve günlük araç kiralama ucuza geliyor

TEB, CEPTETEB Süper uygulaması ile belirli sektörlerde geçerli %15’e yakın indirim kampanyasını duyurdu. İhtiyaç duyulan günlük araç kiralama hizmeti, uçak bileti alımı ya da otel rezervasyonuna sunulan indirim ile uygun fiyatlı alışveriş süreci başlatılmış oldu. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin TEB Bankası müşterisi olup uygulama üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor.

CEPTETEB SÜPER ONLİNE İNDİRİM KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANBİLİR?

CEPTETEB Süper kullanıcılarına özel sunulan fayda günlük araç kiralama hizmetine %15, uçak bileti ve online otel rezervasyonlarına ise %10 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya süreci devam ederken indirimli olarak ihtiyacını karşılamak isteyenler CEPTETEB Süper uygulaması içerisinden kampanyaya katılarak harcamayı yapması gerekiyor.

CEPTETEB SÜPER ONLİNE İNDİRİM KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılmak isteyenlerin CEPTETEB uygulaması üzerinden harcama yapması gerekiyor. Bu alana ulaşabilmek için cep telefonuna CEPTETEB Mobil uygulaması indirilir. Uygulama içerisinde yer alan cüzdan alanına geçilir. Bu alanda yer alan CEPTETEB Süper platformuna tıklanır. Anlaşmalı olan tüm banka kartları ve kredi kartları burada listelenir. Harcama yapılırken bu alan kullanılmalıdır.

CEPTETEB SÜPER ONLİNE UÇAK BİLETİ KAMPANYASINA NASIL KATILINIR?

TEB Kredi Kartı ve Banka Kartı kullanıcılarına özel son olan kampanya 9 Ekim tarihine kadar devam ediyor. Uçak bileti rezervasyonlarını indirimli olarak yapmak isteyenlerin online olarak turna.com internet sitesi üzerinden harcama yapması gerekiyor. Harcama tutarı ürün sepete aktarıldığı anda %10 indirimli olarak hesaba yansıyor. 2000 TL’ye kadar oluşturulacak sepet tutarı için bu rakam geçerlidir. 2000 TL ve üzerine ulaşıldığında en fazla 200 TL indirimden yararlanılabilir. Kampanya farklı promosyonlarla ortak olarak kullanılamaz. Yurtiçi ya da yurt dışı uçak biletleri, tek yön ya da gidiş – dönüş uçak biletinin toplam fiyatı üzerinden indirim uygulanır.

CEPTETEB SÜPER ONLİNE OTEL REZERVASYONU VE ARAÇ KİRALAMA KAMPANYASINA NASIL KATILINIR?

Konaklama indirimden yararlanmak isteyenlerin Otelz.com internet sitesi üzerinden rezervasyon oluşturması gerekiyor. Yapılacak rezervasyonlarda %10 indirim sepete yansıtılıyor.

Günlük araç kiralama hizmetinden indirimli olarak yararlanmak isteyenlerin yolcu360.com internet sitesi üzerinden harcama yapması gerekiyor. Kampanya yurt içi ve yurt dışı 1 ile 29 gün arasında araç kiralama hizmetlerinde geçerli olup yüzde 15 indirim olarak yansıtılır. Farklı kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.