Bankacılık

TEB’den emeklilerine tam destek! TEB ailesinde bulunan emeklilere 2.100 TL’ye varan ödeme

Emekli maaşını Türkiye Ekonomi Bankasına geçiren emeklilere özel destek ödemesi yapılacaktır. Kampanya kapsamında 36 aya kadar TEB de kalma sözü veren müşteriler kampanyadan faydalanabilir ve bankada en az 2 adet otomatik ödeme talimatı oluşan fatura olması gerekir. Bu işlemleri gerçekleştiren müşteriler 2100 TL’ye varan promosyon ödemesi kazanma hakkına sahip olurlar.

TEB Emekli Bankacılığı Avantajları Nelerdir?

TEB emekli bankacılığının emeklilerine özel sunduğu birçok fırsat ve avantaj bulunur. TEB emeklilik dünyası her zaman emeklilerinin ihtiyaçlarına uygun avantajlar sağlar ve bu fırsatlar sürekli olarak yenilenebilir.

  • CEPTETEB mobil ile emeklilere özel “emekli maaşım TEB’de” menüsüne ulaşım sağlanabilir.
  • Emeklilere özel sigorta paketleri.
  • Gelir belgesi olmadan taşıt, konut, ihtiyaç kredisi kullanma imkanı.
  • Birikimler avantajlı ve günlük faiz oranlarıyla işlenir.
  • 7/24 para çekme, yatırma işlemleri yapılabilir.

TEB Emekli Bankacılığı ile Emeklilere Sağlanan Ayrıcalıklar Nelerdir?

TEB’in emeklilerine özel sunduğu ayrıcalıklar bulunur. TEB emekli bankacılık avantajlarından sadece emekliler ve TEB kampanyasına katılan emekliler faydalanabilir. Emeklilere sağlanan ayrıcalıklar ise şu şekildedir:

  • Bireysel müşteri hizmetleri, mobil bankacılık, internet bankacılığı, EFT/Havale işlemleri ücretsiz gerçekleştirilir.
  • TEB ATM’leri dışında anlaşmalı olunan ATM’ler de ücretsiz para çekimi, para yatırma ve tüm ATM işlemleri gerçekleştirilir.
  • Emekli müşterilere özel müşteri hizmetleri iletişim ayrıcalığı.
  • Emeklilere özel ücretsiz, aidatsız TEB kartları.

Nakit Promosyon TEB’den Nasıl Alınır?

TEB’in emeklilerine ve emekli olup maaşını TEB’e taşıyan emekliler için kampanya kapsamında promosyon ödemelerini Türk Ekonomi Bankasından nakit olarak almaları mümkündür. SSK yada Bağkur’dan emekli olacak bireylerin E-Devlet aracılığı ile tahsis talep formunu doldururken banka seçme aşamasında “Türk Ekonomi Bankası” seçilmesi gerekir.

Emekli sandığı ile emekli olacak bireyler ise emeklilik başvuru dilekçesine yazılacak bankanın “Türk Ekonomi Bankası” yazılmalıdır. SGK tarafından kurum bilgileri güncellendikten sonra ya da kayıt açıldıktan sonra gelecek ayın ilk emekli maaşı gününde ödeme yapıldıktan sonra takip eden günler üzerinden 5 gün içerisinde kampanya promosyon ödemesi emekli kişinin ilgili hesabına yatırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.